V. Žemkalnio gimnazija naujus mokslo metus pasitiko naujovėmis

V. Žemkalnio gimnazija naujus mokslo metus pasitiko naujovėmis

Rasa MAJAUSKIENĖ / Gintaro ir Renatos Viksvų nuotr.

Kardeliais, rožėmis, astrais ir kitais margaspalviais žiedais pirmadienį pasipuošė Lietuva, kvietusi vaikus į darželius, mokyklas ir gimnazijas. Mokslo ir žinių dieną švenčia ir Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija, nuo rugsėjo 1-osios tapusi humanistinės kultūros ugdymo menine veikla gimnazija.

Šiemet joje pradeda mokytis viena pirmokų ir dvi penktokų klasės, grįžtama prie gimnazijos ištakų.

BIC

1 kl. mokytojaus pradinių klasių mokytoja Vilma Palepšienė, prailgintos grupės mokytoja Aurelija Bendžiuvienė. Nauja yra ir tai, kad 5 klasių mokiniai pasirinko vizualiojo meno ir scenos menų kryptį.

Gimnazijos direktorius Artūras Totilas, sveikindamas gimnazijos bendruomenę, pabrėžė apie laukiančius iššūkius, kuriuos įveikti galima tik susitelkus ir kūrybiškai.

Sveikinimą perskaitė Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo ir jaunimo reikalų vedėjo pavaduotojas Eugenijus Kuchalskis, linkėdamas gimnazijai atgimimo ir didelės sėkmės. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinime pabrėžiama, kad šiemet nauji mokslo metai prasideda Lietuvai minint valstybės atkūrimo šimtmetį, „kai visi kartu sutinkame antrąjį mūsų laisvos ir nepriklausomos valstybės amžių. Dabar Jūsų laikas augti, ieškoti, atrasti, mokytis ir išmokti, nes žinios taps tvirtu Lietuvos ateities pamatu.“

Gimnazija pasiruošusi augti ir auginti, lavinti ir mokyti ir Šimtmečio 87 laidos abiturientus, ir mažuosius pirmokėlius, ir kiekvieną, pravėrusį klasės duris.

Rugsėjis atėjo. Daug naujovių, netikėtumų ir iššūkių pažers kiekviena mokslo metų diena. Tebūna ji sėkminga, prasminga, įdomi ir kūrybinga.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.