V. Sinkevičius – dėstytojas, kuris kuria fakulteto istoriją

V. Sinkevičius – dėstytojas, kuris kuria fakulteto istoriją

JP / KTU nuotr.

V. Sinkevičius.

Vytenis Sinkevičius – KTU profesorius, technikos mokslų daktaras. Jis Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (KTU PTVF) pradėjo dirbti 1985 m., kai dar egzistavo Kauno politechnikos instituto (KPI) Panevėžio vakarinis fakultetas. Dėstytojo mokslinė sritis – robotika. Šia tema jis paskelbė per 120 mokslinių straipsnių, yra 2 išradimų ir dviejų vadovėlių, keliolikos mokomųjų knygų autorius ir bendraautorius.

Šiuo metu V. Sinkevičius dirba Technologijų katedroje ir dėsto kursus, susijusius su robotika, kompiuteriniu valdymu. Dėstytojas turi daug patirties ir yra nusipelnęs robotikos mokslų srityje. V. Sinkevičius prisidėjo prie pirmųjų robotų kūrybos Lietuvoje (1978-1985 m.), yra Robotikos laboratorijos (pirmoji Lietuvoje) ir Technologijų mokymų centro KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete įkūrėjas.

Profesorius šiuo metu tyrinėja Stiuarto platformos galimybes ją pritaikyti menų srityje. Ši platforma galės sukurti iliuzijas žmogui, kuris stovi ant platformos, reaguoti į žmogaus mikro judesius, emocijas ir pagal tai sintezuoti erdvinį judesį.

BIC

Profesoriui didelį džiaugsmą teikia turimų žinių, kurias sukaupė per didelę darbo ir mokslo patirtį, perdavimas studentams: „Labai vertinu savarankiškus studentus, daugiau norinčius sužinoti negu universitetas duoda žinių, tyrinėtojus. Su jais galiu pasidalinti didele patirtimi, konsultuoti, padėti ieškoti atsakymų į iškilusias problemas.“

V. Sinkevičiui patinka, kai studentai palaiko ryšį, ateina konsultuotis, klausti. Yra imlūs ir tikrai nori išmokti savo studijuojamą dalyką.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.