Šį šeštadienį TV3 laidoje „Vytaro ferma“ – ne tik širdžiai artimi kūrybiniai iššūkiai, bet ir nemalonios audros išdaigos. Tačiau net ir tokiose situacijose Vytaras Radzevičius nepraras geros nuotaikos ir su žiūrovais pasidalins linksmomis istorijomis apie pažintį su vietiniais Merkinės gyventojais.
Saulėtą rytą Vytaras iš savo fermos vyks į Merkinės fabriką, kur dar neseniai praūžusi audra primins apie savo nuostolius.
„Audra praūžė, visos eglės išvartytos – deja, yra ir materialių nuostolių…“ – dalinsis jis.
Merkinės fabrikas Vytarui ir jo šeimai yra ne tik darbas. Ši vieta per kelerius metus tapo svarbiu projektu, apjungiančiu ne tik šeimos narius, bet ir bendruomenę.
„Merkinės fabrikas yra dar viena iš tų Vytaro vizijų, kuri tiesiog atsitinka. Ir tau tai teikia tiek džiaugsmo, kad net neskaičiuoji darbo valandų“, – su šypsena apie šeimos bendrą veiklą pasakos Vytaro dukra Augustė.
Ji pabrėš, kad ši vieta – tai daugiau nei pastatas: „Kartais tenka pagalvoti, kam mes visa tai darom. Bet, kai matai, kad bendruomenė buriasi, ir kad mažas istorinis Merkinės miestelis auga ir tampa traukos centru, supranti, jog visa tai labai prasminga.“
Taip pat Vytaras Merkinėje užsuks ir į vietinę parduotuvę, kurioje pasidalins pirmųjų pažinčių su vietiniais Merkinės gyventojais prisiminimais. Jo istorijos prajuokins ne vieną žiūrovą…
Grįžęs į fermą, Vytaras pasiners į dar vieną išskirtinį projektą – inkilo gamybą. Gamtoje gyvenančius paukščius jis vadins nuolatiniais savo sodybos svečiais – būtent jie ir įkvėpė Vytarą rūpintis jų gerove.
„Yra toks posakis – ruošk roges vasarą. O aš pridursiu – inkilus ruošk žiemą. Kai pavasarį priskrenda paukščių, labai gražu stebėti juos su žiūronais“, – su šypsena pasakos jis.
V. Radzevičiaus tikslas – sukurti erdvų, patogų ir estetišką inkilą, kuris taptų saugiais namais būsimiesiems sparnuotiems gyventojams. Tačiau ar darbai vyks sklandžiai? Visą šį procesą ir iššūkius, su kuriais susidurs Vytaras, stebėkite jau šio šeštadienio laidoje.
„Vytaro ferma“ – šeštadieniais, 10 val. per TV3.
