10.4 C
Panevėžys
Antradienis, 22 balandžio, 2025

Už vagystę sulaikomas vyras pasipriešino policijai: kumščiu sudavė patrulei į veidą

Sekmadienį, sausio 21 d., apie 14.50 val., Kupiškio rajone, Subačiuje, Biržų g., už dviračio vagystę sulaikytas 27 metų vyras, vedant prie tarnybinio automobilio, kumščiu sudavė Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono PK Reagavimo skyriaus vyriausiajai patrulei į veidą.

Pareigūnė dėl skruosto sumušimo, suteikus medicininę pagalbą, gydoma ambulatoriškai.

Policijos departamentas praneša, kad neblaivus (3,19 prom.) įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžyje buvo sumuštas ir apiplėštas vyras

JP Redakcija

Panevėžio centre sumuštas vyras

JP Redakcija

Klaipėdoje keturi asmenys įtariami sumušę parduotuvės apsaugininką, du iš jų – neblaivūs

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads