Už antikorupcines iniciatyvas Panevėžio TLK apdovanota antrąkart

Už antikorupcines iniciatyvas Panevėžio TLK apdovanota antrąkart

JP / TLK nuotr.

Panevėžio teritorinės ligonių kasos (Panevėžio TLK) kolektyvui šiais metais skirtas Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) apdovanojimas už naujų antikorupcinių priemonių veiklos skaidrumui užtikrinti sukūrimą.

Viename iš Tarptautinei antikorupcijos dienai skirtų renginių, pavadintame „Dalinamės gerąja praktika“, Panevėžio TLK įteiktas sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos padėkos raštas ir 2018 m. nominacija „Skaidriai ir drąsiai bendruomenei“. Įstaiga už antikorupcines iniciatyvas apdovanota antrą kartą. Pirmasis apdovanojimas skirtas 2015 m.

Šiais metais SAM antikorupcinių iniciatyvų atrankai pateiktos kelios Panevėžio TLK iniciatyvos. Padėka pelnyta už keturias – sprendimą peržiūrėti TLK partnerių (asmens sveikatos priežiūros įstaigų – ASPĮ) interneto svetaines, fiksuoti netikslumus ir prašyti juos šalinti; susitikimus su gyventojų bendruomenėmis ir kitomis tikslinėmis grupėmis (2018 m. pirmą kartą organizuoti susitikimai su vidaus reikalų sistemos – policijos, Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Pataisos namų – pareigūnais ir kitais darbuotojais, siekiant pristatyti privalomojo sveikatos draudimo svarbą ir naudą, paaiškinti sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarką; naujos vaizdo medžiagos korupcijos prevencijos tema transliavimą Panevėžio miesto lauko ekranuose ir vaizdo informacijos vežiojimą Panevėžio miesto autobusų LCD ekranuose, kurie Panevėžyje įrengti tik 2018 m. vasarą.

BIC

Panevėžio TLK vadovas Jonas Narbutas mano, kad įstaigos bandymai įvairiais būdais prisidėti prie antikorupcinės veiklos, duoda kartais didesnių, kartais mažiau apčiuopiamų rezultatų, bet tai yra svarbi veikla, padedanti gyventojams geriau susivokti privalomojo sveikatos draudimo ir sveikatos priežiūros paslaugų apmokėjimo srityse.

Pavyzdžiui, sprendimas patikrinti, ar gydymo įstaigos savo interneto svetainėse skelbia teisingą informaciją apie Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis apmokamas paslaugas ir bendradarbiavimą su Panevėžio TLK, buvo tikrai reikšmingas – rasta daug netikslios, klaidinančios informacijos, kurią Panevėžio TLK prašymu ASPĮ tikslino, taisė.

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.