Ūkio ministerija verslininkus kviečia dalyvauti konkurse

Ūkio ministerija verslininkus kviečia dalyvauti konkurse

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

LR Ūkio ministerija kviečia šalies verslininkus teikti paraiškas apdovanojimui „Už nuopelnus verslui“. Šiais apdovanojimais siekiama pagerbti verslininkus už sėkmingas iniciatyvas, veiklos rezultatus ir indėlį į Lietuvos ekonomiką.

Konkurse dalyvauti gali įvairaus verslo atstovai – tiek didelė įmonė, tiek nišine veikla užsiimantis verslininkas.

 2016 m. įmonės ar verslo atstovai gali kandidatuoti į šias nominacijas:

BIC

„Drąsios investicijos“ – pretenduoja įmonės, pritraukusios privačių investicijų Lietuvoje ir sukūrusios naujų darbo vietų. Prioritetas skiriamas įmonėms, kurios privačias lėšas investavo į šalies regioną.

„Tvirtas žingsnis į eksporto rinkas“ – pretenduoja įmonės, kurios rado naujų rinkų bei verslo partnerių ir tai padėjo didinti įmonės eksporto mastą.

„Inovatyvių sprendimų lyderis“ – į šią nominaciją pretenduoja įmonės, rinkai pristačiusios visuomenei naudingą inovatyvų produktą, įdiegusios naują ar patobulinusios esamą gamybos, logistikos ar vadybos procesą.

„Socialinio verslo lyderis“ – pretenduoja įmonės ar organizacijos, sėkmingai vykdančios ekonominę verslą ir siekiančios įgyvendinti socialinius tikslus.

„Versli moteris“ – pretenduoja ne trumpiau kaip dvejus metus sėkmingai savo verslą plėtojančios verslininkės.

„Jaunas ir verslus“ – pretenduoja savo verslą turintys jauni (iki 29 m.) verslininkai ir verslininkės (įmonės ar jos dalies savininkai), sėkmingai plėtojantys savo verslą ne trumpiau kaip 2 metus.

Paraiškas galima teikti iki rugsėjo 9 d.

Dalyvio anketą, vertinimo kriterijus rasite čia.

Daugiau informacijos tel.: 8 706 64 617, 8 706 64 704 arba el. paštu verslodiena@ukmin.lt.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.