TV3 didžiajame projekte „Šuolis“ pergalės sieks Juozas Erlickas

TV3 didžiajame projekte „Šuolis“ pergalės sieks Juozas Erlickas

0

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje jau netrukus – į populiarumo viršūnes iš karto šovusio, analogų neturinčio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas.

„Šuolyje“ savo treniruotus kūnus, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir kvapą gniaužiančius triukus pasiryžo parodyti ir dėl pergalės kovoti vienuolika itin skirtingų, ypač drąsių žmonių – pramogų ir mados pasaulio, sporto, šokių, teatro, muzikos, humoro žvaigždžių. Vieną didžiausių šou intrigų žada rašytojas, poetas, publicistas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laimėtojas Juozas Erlickas.

Kiekvienam lietuviui puikiai žinomas 61-erių J. Erlickas, paklaustas, kodėl ryžosi dalyvauti „Šuolyje“, negaili originalių minčių. „Seniai žinojau, kad yra toks drugio efektas. Atseit, viskas pasauly susiję, todėl net nuo menko vabzdžio sparnų plastelėjimo gali prasidėti didelės permainos. Vasarą, pagavęs drugelį, prisirišau siūlu ir paleidau plasnot… Jokių permainų! Buvau labai nusivylęs. Bet štai vieną rudens dieną pas mane atvyko žmonių delegacija ir pranešė, kad mokslininkų įrodyta: mūsų padėtis jau tokia, kad drugeliai, deja, nebegali padėt. Bet va, jeigu aš stryktelsiu nuo tramplino ir plastelsiu rankom, – tada Lietuvoj tikrai prasidės didelės permainos į gerąją pusę – pakils algos, pensijos ir visa kita. Nekils tik kainos ir Trečias pasaulinis. Tai ar galėjau atsisakyt?“ – šmaikštauja J. Erlickas.

BIC

Kaip ir kiti dešimt „Šuolio“ dalyvių, J. Erlickas intensyviai treniruojasi. „Sunkiausia yra štai kas: kai krenti iš didelio aukščio, visas gyvenimas spėja pralėkti prieš akis. Viską prisimeni, ką pamiršt norėjęs… Tai nemalonu. Sveikam žmogui gana prisiminti, kas vakar buvo. O kai aš noriu prisiminti, kas vakar buvo, – krentu nuo taburetės. Bet! Kai žinai, kad iš didelio aukščio krenti ne šiaip sau, kad krenti už Tėvynę, – tada viskas lengva“, – paklaustas, kas sudėtingiausia treniruotėse, šypsosi rašytojas.

Pergalės TV3 didžiajame projekte „Šuolis“ sieks ir muzikos atlikėjas Sezer Saylik (Sezzy), dainininkė Daina Bilevičiūtė, gražuolė, „Mis Publika 2013“ Elita Citovičiūtė ir dainininkė Vita Jakutienė bei kiti.

Įspūdingojo „Šuolio“ antrasis sezonas TV3 tiesioginiame eteryje – jau netrukus. Lietuvos žvaigždės atliks šuolius nuo 3, 5 ir net 7,5 metro aukščio bokšto bei tramplynų. Jie atliks ir sinchroninius šuolius, dalį jų ir su profesionalais.

Kada naujasis šou pasirodys TV3 eteryje − kol kas neatskleidžiama. Belieka laukti ir spėlioti, kurios Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio įžymybės apsitemps maudymosi kostiumėliais ir išdrįs susirungti šuoliais nuo tramplynų ir bokštų. Teks kristi iš labai aukštai! Kam pavyks atlikti įspūdingus salto, o kas tėkšis į vandenį pilvu, pamatysime jau netrukus.

TV3 primena, kad „Šuolis“ – ne tik linksma pramoga, bet ir svarbią prevencinę, edukacinę misiją atliekantis projektas. Čia dėmesys bus skirtas ne tik projekto dalyviams, bet bus parodyta ir Lietuvos plaukimo pasiekimų istorija, šou teisėjaus plaukimo čempionai, bus skatinamas mokymas plaukti ir aiškinama, kuo gali baigtis neatsargus elgesys vandenyje.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.