Trys Panevėžio vaikų bibliotekos apdovanotos edukacine kelione į Suomiją

Trys Panevėžio vaikų bibliotekos apdovanotos edukacine kelione į Suomiją

Indrė RAPKEVIČIENĖ / Organizatorių nuotr.

Trečius metus iš eilės Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru kvietė įvairias su vaikais dirbančias organizacijas atverti jiems duris vasarą ir suteikti galimybę prasmingai leisti atostogas, organizuojant nemokamus pažintinius, edukacinius ir kūrybinius užsiėmimus.

Į iniciatyvą „Atverk duris vasarai duris“ gausiai įsitraukė net 270 įvairių įstaigų iš 58 Lietuvos savivaldybių. Tarp jų – ir trys Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos padaliniai – vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“, biblioteka „Židinys“ ir Šiaurinė biblioteka.

BIC

Už veiklą, skatinusią, kad mokinių atostogos būtų saugios, įdomios bei prasmingos, aktyviausiems ir kūrybingiausiems iniciatyvos dalyviams skirtas prizas – edukacinė kelionė į Suomiją. Į šią kelionę spalio pradžioje vyks ir minėtų Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos padalinių darbuotojos. Bibliotekininkėms taip pat bus įteiktas ir Švietimo ministrės Jurgitos Petrauskienės padėkos raštas.

Iniciatyvos „Atverk vasarai duris“ metu, vaikų literatūros skyriuje Žalioji pelėda, „Židinio“ bei Šiaurinėje bibliotekose vasarojo apie 180 vaikų, įvyko apie 70 renginių: burbulinių kamuolių ir batuto pramogos; kino peržiūra mobiliame sferiniame planetariume; terariumo kūrimas; keraminių puodelių gamyba; robotukų konstravimas ir valdymas; hip hopo šokio pamokos; pažintis su vaikų rašytojomis E. Daciūte ir I. Zarambaite; lėlių teatro „ČIZ“ spektaklis; išvykos į kolekcionieriaus K. Sakalausko sodybą, miškų urėdiją, greitosios medicininės pagalbos stotį, priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą ir net Anykščius bei dar daug visko įdomaus.

Mažiesiems panevėžiečiams organizuoti užsiėmimai, edukacinės veiklos, pažintinės ekskursijos ir kiti renginiai leido vaikams praleisti savo atostogas ne tik aktyviai, bet ir turiningai.

Modelis

AMES

Basakojis

Mano namukas

Musės salto

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.