Trys gaisrai per kelias valandas įbaugino Ėriškių gyventojus – įtaria siaučiant padegėją

Trys gaisrai per kelias valandas įbaugino Ėriškių gyventojus – įtaria siaučiant padegėją

Tomas MARKELEVIČIUS (15MIN.LT) / Tomo MARKELEVIČIAUS (15MIN.LT) nuotr.

Vėlų šeštadienio vakarą Panevėžio rajone, Ėriškiuose vienas po kito kilo keli gaisrai. Du iš jų įsisiautėjo itin smarkiai. Dar vieną pavyko užgesinti patiems gyventojams.

Pirmiausia gaisras kilo Ėriškių žemės ūkio bendrovėje. Čia užsiliepsnojo į krūvą sukrauti presuoti šiaudai. Gaisras išplito per kelias minutes, tad atvykę ugniagesiai vieną iš šiaudų krūvų jau rado visiškai apimtą liepsnų.

BIC

Gelbėtojai ėmė rūpintis, kad gaisras neišplistų ir vandeniu liejo greta esančias kitas šiaudų krūvas, saugojo pastatus. Iš už keliolikos kilometrų matoma gaisro pašvaistė į įvykio vietą sutraukė minias smalsuolių.

Netrukus kilo ir dar vienas gaisras, tačiau jį suvaldyti pavyko patiems gyventojams. Viena Ėriškių gyventoja pastebėjo, kad dega kaimynų ūkinio pastato šonas. Ugnis buvo vos tik pradėjusi degti, tad gesinti gaisrą suskubę šeimininkai pastatą išgelbėjo savo jėgomis.

Dar už pusvalandžio dangų virš Ėriškių nušvietė ir dar vieno gaisro pašvaistė. Rojūnėlių 1-ojoje gatvėje užsiliepsnojo ūkinis pastatas.

Čia liepsnų suvaldyti patiems šeimininkams jau nebepavyko. Į pagalbą atskubėjo ugniagesiai, tačiau ūkinis pastatas jau degė atvira liepsna.

Visų trijų gaisrų vietos išsidėsčiusios maždaug kilometro spinduliu, tačiau Ėriškių gyventojai linkę atmesti versiją, kad ūkiniai pastatai užsiliepsnojo vėjui atnešus žarijas nuo degančių šiaudų žemės ūkio bendrovėje. Vėjas šeštadienio vakarą dūmus ir žarijas nešė visai į priešingą pusę.

Įbauginti gyventojai svarstė, kad miestelyje įsisuko padegėjas, vieną po kito keliantis gaisrus ir pleškinantis žmonių turtą.

Pirminiais duomenimis, nė vieno iš incidentų metu žmonės nenukentėjo.

Gaisrų priežastys tiriamos.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.