Trūkstamų specialybių pedagogams – Panevėžio savivaldybės finansinė paskata

Trūkstamų specialybių pedagogams – Panevėžio savivaldybės finansinė paskata

JP / BNS nuotr.

Antrus metus Panevėžio miesto savivaldybė skiria finansinę paramą trūkstamų specialybių pedagogams. Šiemet ją gaus 11 žmonių.

Įvertinus studijų pažangumą ir kitus dokumentus, toliau bus iš dalies finansuojamos Panevėžio kolegijos 4 auklėtinių studijos. Pusę metinės mokslų kainos taip pat bus apmokėta dar 3 Kolegijos ir 1 Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos studentei. Keturios pastarosios mokosi  ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogiką.

Priklausomai nuo studijų kainos, visoms studentėms skirta nuo 352 iki 880 Eur.

BIC

Dalį kelionės išlaidų per sesijas Savivaldybė apmokės 4 persikvalifikuojančioms pedagogėms (iš jų trims – nuo pernai). Kiekviena tam gaus po 100 Eur.

Finansinė parama trūkstamų specialybių pedagogams skiriama įgyvendinant Jaunų specialistų pritraukimo į Panevėžio miesto ugdymo įstaigas ir pedagogų perkvalifikavimo programą.

„Artimiausi planai – ją papildyti, numatant  galimybę kompensuoti mokytojų ar pagalbos mokiniui specialistų, kurie pirmą kartą rengiasi atestacijai, privalomus kursus. Šią idėja teiksime tvirtinti miesto politikams“, – sako Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistė Aušra Gabrėnienė.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.