Trijų karalių dovana – naujos idėjos, sužadintas kūrybingumas, gera nuotaika

Trijų karalių dovana – naujos idėjos, sužadintas kūrybingumas, gera nuotaika

Aušra VAITKIENĖ / Organizatorių nuotr.

20170106_104747Trijų karalių dieną, „ Žemynos“ progimnazijos mokytojams dovanų atnešė ne trys karaliai, o dvi kolegės, mokyklos metodinės tarybos narės – Nijolė ir Esmeralda. Ir tos dovanos – gera nuotaika, naujos idėjos, sužadintas kūrybingumas.                                                                               

„Žemyniečiai“, susirinkę į metodinės dienos renginį „Mąstančių mokinių ugdymas- visų mūsų rūpestis“, turėjo galimybę produktyviai, smagiai pabendrauti, atskleisti savo kūrybiškumą, pasisemti gerų idėjų.

Dirbdami grupėse, pritaikydami įvairius aktyvaus mokymo metodus, mokytojai atliko sudominančias, sužadinančias mąstymą, kūrybingumą užduotis. Įdomu buvo koliaže pavaizduoti grupės narių tarpusavio santykius, grupės vertybes, iš gamtinių medžiagų sukurti daiktą, kuris būtų susijęs su grupės esama vidine būsena, ir kūrinį pakomentuoti.

BIC

Daug gerų emocijų suteikė piešimas poroje, kai vienas poros narys pasakoja apie gautame paveikslėlyje matomą daiktą, tačiau jo neįvardija, o kitas poros narys bando tą daiktą nupiešti pagal nusakytas spalvas ir formas. Ko tik nebuvo pripiešta.

Išbandę aktyvius mokymo metodus, įsitikinę, kaip smagu šitaip mokytis, mokytojai pasiryžę po žiemos atostogų taip sudominti, suaktyvinti, paskatinti mąstyti, kurti ir savo mokinius.

Tikėtina, kad bus įdomu, smagu, prasminga ir jiems, juk linksmai mokytasi tam, kad galima būtų žaismingai, įdomiai mokyti.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.