Trečiosios „Lidl“ parduotuvės atidarymo panevėžiečiai šiemet gali ir nesulaukti

Trečiosios „Lidl“ parduotuvės atidarymo panevėžiečiai šiemet gali ir nesulaukti

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

Bendrovė „Lidl Lietuva“ plečia prekybos centrų tinklą Panevėžyje. Aukštaitijos sostinėje jau veikia dvi „Lidl“ parduotuvės – netoli „Cido“ arenos, antroji – Beržų-J. Basanavičiaus gatvių sankirtoje.

Trečioji parduotuvė „Lidl“ statoma Smėlynės g. 112, šalia geležinkelio pervažos, kur taip pat veikia prekybos tinklų „Maxima“ bei „Norfa“ parduotuvės.

BIC

Daugėja prekybos centrų

Panevėžio miestas turtėja didžiųjų prekybos tinklų parduotuvėmis. Be „Lidl“ parduotuvės, kurios statybos jau vyksta Smėlynės g. 112, Aukštaitijos sostinėje atsiras dar dvi „Rimi“ parduotuvės, kurių viena, Smėlynės g. 74, jau prieš savaitę atvėrė duris, o kitos – Ragaudžių g. 2 – pastato statybos jau baigtos. Belieka laukti, kada panevėžiečiai galės įvertinti šią parduotuvę.

Atidaryti neskuba

Bendrovės „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta naujienų portalui JP aiškino negalintis daug pasakoti ir komentuoti apie prekybos centrų plėtrą, parduotuvių atidarymo laiką.

„Esame ištikimi savo principui neteikti išsamių komentarų apie plėtrą ir susijusius procesus, nes jie priklauso nuo daugelio įvairių veiksnių. Todėl tikrai negalime sakyti, kad trečioji „Lidl“ parduotuvė Panevėžyje bus atidaryta jau greitai – šiemet. Apsiribokime pasakymu: artimiausiu laiku. Yra visokių detalių, kurios turi įtakos atidarymui. Tačiau galima sakyti, kad Panevėžyje turime gražių perspektyvų. Be to, ir paklausa didžiulė“, – aiškino V. Lopeta ir teigė, kad apie konkurentus, kitus prekybos centrus, esančius netoli „Lidl“, kalbėti nenorėtų.

Geografija plečiasi

Panevėžyje šiuo metu veikia dvi „Lidl“ parduotuvės: viena – netoli „Cido“ arenos, antroji – Beržų-J. Basanavičiaus gatvių sankirtoje.

Naujienų portalo JP žiniomis, bendrovė „Lidl Lietuva“ Panevėžyje turi nusipirkusi penkis žemės sklypus.

„Lidl“ parduotuvės šiandien veikia Panevėžyje, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje.

Atidarė trečią „Rimi“

Praėjusią savaitę Panevėžyje atidaryta „Rimi“, kurioje sukurta 30 naujų darbo vietų, ir tai trečioji tinklo parduotuvė šiame mieste bei 60-oji visoje Lietuvoje.

Klaipėdos gatvėje ir prekybos centre „Ryo“ veikia „Rimi Hyper“ formato parduotuvės. Tinklo prekybos centrų skaičius Panevėžyje šiemet dar didės – iki 2019-ųjų pabaigos miesto gyventojus ir svečius naujausia „Rimi“ pasitiks Ragaudžių gatvėje.

Šie metai yra intensyvios „Rimi“ tinklo plėtros pradžios laikotarpis. Šiemet Lietuvoje planuojame atidaryti bent penkias naujas „Rimi“ parduotuves, kitąmet – devynias, o 2021, 2022 ir 2023 metais – po dvylika parduotuvių kasmet, arba po parduotuvę kas mėnesį.

2023 metų pabaigoje planuojama padvigubinti „Rimi“ tinklą iki 100 parduotuvių.

 Didieji prekybos centrai Panevėžyje

„Maxima“ – 11

„Iki“ – 9

„Norfa“ – 9

„Rimi“ – 3 + 1 statomi

„Lidl“ – 2 + 1 statomi

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.