Tiltagaliuose vykęs festvalis-konkursas „Pašėlęs ruduo“ nustebino netikėta baigtimi

Tiltagaliuose vykęs festvalis-konkursas „Pašėlęs ruduo“ nustebino netikėta baigtimi

Arneta MATUZEVIČIŪTĖ / Arnetos MATUZEVIČIŪTĖS nuotr.

Panevėžio rajono Tiltagalių kultūros centro salėje tarp žiūrovų eilių nusidriekė podiumas, kuriuo žengė 18-ika modelių. Įmantriems rankų darbo kostiumams  detalių ieškota soduose, parkuose ir daržuose. 

Penktadienio vakarą jau devintą kartą vykęs alternatyvios mados festivalis-konkursas „Pašėlęs ruduo 2019” atskleidė dar nematytas rudens gėrybių panaudojimo galimybes.

BIC

„Labai džiaugiamės, kad kasmet sulaukiame vis naujų kūrėjų, kurie išbando savo jėgas festivalyje-konkurse. Turime dalyvių, kurie dalyvauja jau ne pirmus metus, o į renginį atvyksta net iš svečių šalių. Samanta Šaparnytė pastaruosius du metus gyvena Olandijoje ir atostogas, galimybę sugrįžti derina su „Pašėlusiu rudeniu“ Tiltagaliuose. O Almantas Kunskas pasakojo, kad būtent šis renginys jį ir įkvėpė studijuoti kostiumų dizainą“, – pasakoja renginio idėjos autorė Tiltagalių kultūros centro direktorė Renata Kopūstienė.

Kūrėjų darbus stebėjo žiuri. Vertinimo komisiją sudarė floristikos specialistės Danguolė Laužikienė ir Nona Tamošiūnienė bei menininkė Vilma Samackienė. Jos ir nusprendė kokia vieta kuriam dizaineriui bus suteikta.

Trečiąją vietą  laimėjo tiltagalietė Audronė Jatužienė su kolekcija „Kavos magija“. Antroji vieta atiteko Samantai Šaparnytei už puikią pačios kurtą ir pristatytą suknelę „Gamtos perlai“. Pirmoji vieta skirta Odetai Petrauskienei už kolekciją „Akimirka“.

Pirmosios vietos laimėtoja savo laimėjimą nusprendė pasidalyti

„Visi žinome ir suprantame, kad pasiruošti konkursui kainuoja ne tik laiko, bet ir piniginių investicijų, todėl noriu savo laimėjimu pasidalyti su dukrą Atėnę puošusia Aurelija Braždžiūniene. Tegu šiais metais būna ne trys, o keturios prizinės vietos“, – sužinojusi rezultatus garsiai pareiškė O.Petrauskienė.

A. Braždžiūnienė iš Palaukių kaimo festivalyje dalyvauja jau ne pirmus metus. Kasmet ji puošia savo dukrą. Vienuolikametė Atėnė podiumu pirmą kartą žengė būdama vos trejų, o šiais metais scenoje pristatė kostiumą „Gėlių vaikas“.

Dėl didelio dalyvių skaičiaus, jų kruopštaus darbo bei pastangų ir sunkumų, su kuriais kaskart susiduria vertinimo komisijos nariai, planuojama, kad kitąmet alternatyvios mados festivalyje „Pašėlęs ruduo“ prizinių vietų neliks. Organizatoriai patikino, kad vertinimo sistema keisis.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.