Tęsiasi priėmimas į mokyklas

Tęsiasi priėmimas į mokyklas

Birželio 1 d. baigėsi centralizuoto mokinių priėmimo į 1-ąsias, 5-ąsias, gimnazijų I ir III klases pirmas etapas.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus duomenimis, šiuo metu į 1-ąsias klases centralizuotai priimti 723, į visas miesto mokyklas – 890 pirmokų. Apie 100 būsimų pirmokų tėvelių dar nepateikė dokumentų. Nuo birželio 1 d. vaikai priimami į laisvas vietas, teritorinis pirmumas nebetaikomas.

Laisvų vietų yra M. Karkos, „Nevėžio“, Skaistakalnio pagrindinėse, Pradinėje mokyklose, „Vyturio“, „Žemynos“ progimnazijose.

BIC

Į gimnazijų I klases gauti 686, III klases – 37 prašymai. Priėmimas į šias klases tęsiamas. Nuo birželio 1 d. mokiniai priimami į laisvas vietas. Jų dar yra V. Žemkalnio, „Minties“, K. Paltaroko gimnazijose.

Primename, kad iki birželio 12 d. pateikusieji prašymus į I gimnazijų klases Švietimo skyriui turi pateikti mokslo metų baigimo pažymėjimus ir jų kopijas. Galutiniai priimtų mokinių sąrašai bus sudaryti pagal metinius pažymius ir nuo birželio 15 d. perduodami gimnazijoms. Sąrašus skelbs gimnazijos. Savivaldybės interneto svetainėje www.panevezys.lt bus nurodyta balų suma, pagal kurią mokiniai priimti į atitinkamą gimnaziją.

Dėl priėmimo į mokyklas kviečiame kreiptis į Švietimo skyrių (Topolių al. 12, 30 kab.), Laimą Matuzevičienę (tel. 501 386, el. p. laima.matuzeviciene@panevezys.lt).

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.