Tenerifėje gyvenantis verslininkas M. Gelažnikas jėgas išbandė meilės realybės šou „Sala“

Tenerifėje gyvenantis verslininkas M. Gelažnikas jėgas išbandė meilės realybės šou „Sala“

0

JP / LNK nuotr.

M. Gelažnikas.

Ilgai lauktas naujasis nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“ nenustoja stebinti savo gerbėjų – jau greitai LNK žiūrovai „Saloje“ išvys verslininką Marių Gelažniką. Tenerifėje, kurioje filmuojamas realybės šou, ne vienus metus gyvenantis M. Gelažnikas prie kūrybinės komandos prisijungė su ypatinga misija – jis dalyvaus specialiose šou poroms skirtose užduotyse. Pirmą kartą su garsiuoju šoumenu dalyviai susipažins dainuodami meilės dainas turistų ir vietos gyventojų pilnoje Garačiko miestelio aikštėje – šioje užduotyje M. Gelažnikas bus vienas iš keturių komisijos narių.

„Garačiko miestelis yra vienas seniausių ir autentiškiausių visoje Tenerifėje – čia iš tiesų galima patirti tą tikrą kanarietišką dvasią. Kaip dalyviai mokės perteikti tą ispanišką aistrą, man ir bus svarbiausias kriterijus – aš nevertinsiu balso ar teisingų šokio žingsnelių – svarbiausia yra meilė ir aistra porų akyse“, – prieš porų pasirodymus kalbėjo televizijos žiūrovams iš projekto „Žvaigždžių duetai“ puikiai pažįstamas verslininkas.

„Kai dainuoji poroje, labai svarbu surasti tinkamą balansą – reikia neužgožti vienas kito, o kaip tik leisti vienas kitam atsiskleisti. Iš patirties galiu pasakyti, kad duete vienas dažniausiai būna talentingesnis, su geresniu balsu ar kitais duomenimis, bet, žinot, kartais net inkaras poroje gali būti įdomesnis – galbūt savo atžagariais judesiais ar neintonavimu tas mažiau gabus gali suteikti kūriniui dar nematytų spalvų“, – įsitikinęs M. Gelažnikas.

BIC

„Salos“ dalyvių pasirodymus vertins iš Lietuvos pasaulio pramogų pasaulio sudaryta komisija – M. Gelažnikas, muzikos atlikėjų prodiuseris, kompanijos „TV komanda“ vadovas Egmontas Bžeskas ir muzikos prodiuseris ir atlikėjas Lukas Pačkauskas. Poros nežinos, tai kad tarp šių trijų vyrų bus ir slaptas naujasis šou dalyvis Vytautas. Jis dalyviams bus pristatytas kaip ketvirtasis komisijos narys – iš Gran Kanarijos salos atvykęs garsus šokėjas choreografas.

„Aš gavau unikalią progą stebėti kitas poras joms to nežinant – taip man bus daug lengviau vėliau išsirinkti sau porą. Mano dėmesį jau patraukė kelios merginos – į akį man labiausiai krito Goda, kuri žinau, kad yra garsi socialiniuose tinkluose, ir modeliu dirbanti Vaida – jos ugniniai plaukai iš karto užkabino. Ko nesitikėjau, kad dauguma porų dar tik antrą savaitę šou jau bus tokios artimos – tačiau aš konkurentų nebijau. Juk atvykome čia susirasti antrą pusę, o ieškoti draugų“, – kalbėjo naujasis šou dalyvis Vytautas.

Muzikinė meilės dainų užduotis bus ne vienintelė, kuriai diriguos M. Gelažnikas. Nors dauguma jį pažįsta kaip verslininką ir šou verslo atstovą, mažai kas žino, kad prieš kelis dešimtmečius vyras atliko karinę tarnybą kaimyninėje Latvijoje, kur įgijo vyriausiojo seržanto laipsnį. Kadangi „Saloje“ poros ne tik mėgaujasi Kanarų saule ar romantiškais pasivaikščiojamais paplūdimiu, bet ir vykdo sudėtingas ir nemenkos drąsos reikalaujančias užduotis, šį kartą vyr. seržantas M. Gelažnikas dalyvius pakvies į karines pratybas. Deja, jos pasisuks ne taip, kaip buvo planuota – linksmas ir nekaltas ispaniškasis tomatina (pomidorų mūšio, – red. past.) žaidimas čia virs nevaldomomis moterų muštynėmis, kurias turės skirti pats M. Gelažnikas.

Nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“ rodomas nuo pirmadienio iki trečiadienio 20.30 val. LNK kanalu.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.