„Temidė“: teisines žinias tikrinosi Panevėžio rajono mokyklų moksleiviai

„Temidė“: teisines žinias tikrinosi Panevėžio rajono mokyklų moksleiviai

0

Teisinių žinių konkursas-viktorina „Temidė“ – jau tradicinis renginys, puoselėjantis prasmingus visuomenei tikslus – ugdomas mokinių teisinį sąmoningumas, pagarba valstybei ir jos įstatymams, susipažįstama su teisine sistema ir jos institucijomis. Nuo 2001 metų šis konkursas tapo respublikinis. Viktorinai-konkursui mokinius rengia ir konsultuoja pedagogai, policijos pareigūnai.

Jau 19 kartą mokiniai, patekę į konkurso antrąjį regioninį etapą, rinkosi į Panevėžio rajono savivaldybę. Konkurse dalyvavo Naujamiesčio vidurinės mokyklos komanda „Vox popuri“, Velžio gimnazijos komanda „Kelias“, Paliūniškio pagrindinės mokyklos komanda „Vaikai kryžkelėje“, Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos komanda „Teisučiai“, Smilgių gimnazijos komanda „Savi“, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos komanda „Perkūnas“.

Dalyvius, svečius, sirgalius pasveikino ir padrąsinimo žodį tarė Panevėžio rajono savivaldybės meras P. Žagunis, Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiasis prokuroras D. Skrebiškis. Dainelėmis pradžiugino Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ auklėtiniai.

BIC

Konkursas prasidėjo originaliais komandų prisistatymais. Komandos varžėsi trijose užduotyse: prisistatymo, protų mūšio ir atsisveikinimo.

Pasirodymus vertino kompetentinga komisija. Vertindami komandų pasirodymus, komisijos nariai atsižvelgė ne tik į moksleivių teisines žinias, bet ir kūrybinius, vaidybinius gebėjimus.

Komandoms atlikus visas užduotis ir susumavus galutinius rezultatus, paaiškėjo, kad nugalėjo Paliūniškio pagrindinės mokyklos komanda „Vaikai kryžkelėje“. Ją ruošė mokytojas A. Grigaliūnas. Nugalėtojų komanda atstovaus Panevėžio rajonui tolesniame konkurso etape.

Visos šešios konkurse dalyvavusios komandos apdovanotos diplomais, atminimo dovanomis. Jas įteikė Panevėžio rajono meras P. Žagunis ir Panevėžio rajono policijos komisariato viršininkas D. Pliavga.

Panevėžio rajono policijos komisariato viršininkas D. Pliavga įteikė iškovotą Temidės statulėlę jauniesiems teisės žinovams ir palinkėjo sėkmės ateityje, siekiant kuo geriausių rezultatų.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.