Televizijos ekrane – laidų ciklas apie Panevėžio rajono mokytojus

Televizijos ekrane – laidų ciklas apie Panevėžio rajono mokytojus

JP / JP nuotr.

Rugsėjo 7 d., šeštadienį, 15.30 val. per TV8 bus rodoma laida „Šviesos sala“, kurioje pamatysite televizijos pasakojimus apie Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokytoją Dalią Greviškienę ir Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos mokytojas Rasą Vyšniauskienę bei Daivą Adamkevičienę.

Kitą šeštadienį, rugsėjo 14 d. 15.30 val. laidoje susitiksime su Vadoklių pagrindinės mokyklos mokytoja Valerija Miškiniene ir vyriška komanda iš Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos – Rimantu Praniu ir Vytautu Gutausku.

Laidų ciklas „Pasirinkau: gyventi ir mokyti kaime“ sukurtas įgyvendinant Daliaus Dirsės vadovaujamo Naujamiesčio klubo „Menų sala“ projektą „Šviesos sala“ pagal Panevėžio rajono 2016–2023 metų vietos plėtros strategijos II prioriteto priemonę „Gyventojų aktyvumo, verslumo iniciatyvų skatinimas, krašto tradicijų puoselėjimas“.

BIC

Iš viso sukurta 5 laidos apie 12 Panevėžio rajono mokytojų. Jos bus rodomos TV8 kanalu nuo rugsėjo 7-osios iki spalio 5-osios šeštadieniais 15.30 val. Nespėjusieji pažiūrėti premjerų, laidas galės rasti TV3 play galerijoje.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.