Technologijų olimpiadoje įvertinti Panevėžio rajono mokiniai

Technologijų olimpiadoje įvertinti Panevėžio rajono mokiniai

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje dalyvavo trys Panevėžio rajono mokiniai. Renginys, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, vyko Zarasų profesinėje mokykloje. Šiemet olimpiados tema buvo „Mano laiškas rytojui“.

Panevėžio rajonui atstovavo olimpiados II etapo nugalėtojai: Smilgių gimnazijos II kl. mokinė Arūnė Pagiegalaitė (technologijų mokytoja metodininkė Eligija Ručinskienė) bei Raguvos gimnazijos mokiniai – 8 klasės Mindaugas Kušpit, dalyvavęs konstrukcinių ir III klasės Laurynas Danila (technologijų mokytojas metodininkas Algirdas Rutkauskas).

A. Pagiegalaitė dirbo tekstilės, M. Kušpit ir L. Danila – konstrukcinių medžiagų grupėje. Iš viso tekstilės srityje savo darbus pristatė 37, konstrukcijų – 28 mokiniai.

BIC

Vadovaujantis olimpiados nuostatais, atvykstantieji į trečiąjį etapą mokiniai atsiveža projektinį darbą namų darbų parodai.

L. Kušpit darbas – inkiliukas-pelėda įvertintas II vieta ir apdovanotas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomu.

A. Pagiegalaitės darbelis pelnė nominaciją „Sieksnio, uolekties ir sprindžio iki svajonės“.

Olimpiadoje dalyvavo 125 mokiniai iš visos Lietuvos, sėkmingai įveikę II rajoninį turą ir surinkę daugiausiai balų.

Mokiniai (7–8, 9–10 ir 11–12 kl. amžiaus kategorijos) varžėsi atlikdami užduotis šiose veiklos grupėse: mityba, konstrukcinės medžiagos, tekstilė ir gaminių dizainas. Per skirtas keturias valandas dalyviai parodė savo geriausius ir kūrybiškiausius sugebėjimus.

Olimpiados tikslas – sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas, skatinti domėtis technologijomis, tobulinti ir plėsti jų dalykines žinias, ugdyti kūrybiškumą, savarankiškumą, projektinio darbo gebėjimus, atskleisti savitą požiūrį į tradicijų tęstinumą, atspindintį technologijų kaitą.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.