Teatre „Menas“ – premjera

Teatre „Menas“ – premjera

JP / Teatro "Menas" nuotr.

Gegužės 29 d. 19 val. teatras „Menas“ kviečia į premjerą V. Goldingo romano „Musių valdovas“ motyvais. Vyks tiesioginė transliacija internetu.

„Musių valdovas“ – tai žmoguje tūnančio žvėries alegorija. Tai, kaip Jungas pasakytų „mūsų šešėlis“, ego, kuris gali būti ambicingas, jautrus, įžeidus, trokštantis galios ir dėl to žiaurus. Žvėris – tai destruktyvi jėga, kuri kaip bomba tiksi kiekviename iš mūsų, o sprogus, gali pakenkti ne tik aplinkiniams, bet ir mums patiems. Visiems gerai žinomas Viliamo Gouldingo romanas „Musių valdovas“ spektaklyje virš paslaptingų žaidimų, kodiniu pavadinimu „Musių valdovas“, kuris kiekvieną žaidžiantį išves iš komforto zonos, privers peržengti ribas ir atsakyti už savo pasirinkimus.

Tai žaidimas, kurio galutinis tikslas – susitikimas su „žvėriu“. Spektaklis kvies visus trumpam pamiršti, kad pasaulyje egzistuoja suaugusieji ir persikelti į klasikinę, visiems gerai pažįstamą vaikų žaidimų aikštelę ir taip pažvelgti į nusistovėjusį bendravimo modelį, taisykles ir agresiją vaikų akimis.

BIC

Čia moralė kovoja su nedorove, racionalus protas su emocijomis, o atsakomybė – su asmeninės valdžios troškimu. Tai, kas nutinka su vaikais kieme, vyksta su kiekvienu iš mūsų, mus supančiose aplinkose, mūsų socialiniuose „kiemuose“.

Spektaklio režisierė Monika Klimaitė, inscenizacijos autorė Monika Baranauskaitė, scenografė Patricija Vytytė, kostiumų dailininkė Izabelė Narečionytė, kompozitorius – Manuel Velazquez. Vaidina: Povilas Adomaitis, Šarūnas Januškevičius, Izabelė Visockaitė, Justina Žiogaitė-Butkienė, Dovilė Klementjeva, Martynas Klementjevas, Aidas Jurgaitis.

Spektaklis skirtas vaikams nuo 12 m. ir paaugliams, jo trukmė – 90 min. Nuoroda į nemokamą, tiesioginę transliaciją bus paskelbta likus kelioms dienoms iki spektaklio premjeros.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.