Teatras „Menas“ paminėjo veiklos 25-metį

Teatras „Menas“ paminėjo veiklos 25-metį

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

meno_25_metis2Panevėžio teatras „Menas“ pakvietė panevėžiečius į teatro 25 -ojo jubiliejaus minėjimą. Ta proga žiūrovams pristatyta premjera Ž. B. Moljero „Miestelėnas bajoras“, režisierė M. Klimaitė. Šventiniame renginyje dalyvavo ir Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

„Šiam teatrui kuriantis buvau tuometinės miesto tarybos narys, vadovavau kultūros komisijai, todėl puikiai pamenu jo pradžią ir pirmuosius žingsnius. Pažiūrėkite, kas esate šiandien. Jūsų veikla, indėlis į miesto kultūrinį gyvenimą jau seniai išaugo jauno teatro marškinėlius. Jūs nesate vien teatras. Šiandien Jūs jau esate reiškinys. Dėkoju visiems, per šiuos 25-erius metus dirbusiems teatre. Dėkoju dabartiniam teatrui už tai, ką darote. Nesustokite augti, bet išlikite jauni. Linkiu visiems kuo didžiausios kūrybinės sėkmės“, – sveikindamas teatro vadovus ir kolektyvą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Teatras įsteigtas 1991 m. spalio 1 d. Steigėja – Panevėžio miesto savivaldybė. Teatro idėją subrandino ir įkūnijo režisierius Julius Dautartas ir dailininkas Kęstutis Vaičiulis. Įkurti teatrą inspiravo suvokimas, kad vienintelis būdas kažką radikaliai keisti – atsigręžti į jaunąją kartą.

Baltijos implantologijos klinika

Pirmasis spektaklis parodytas 1991 m. gruodžio mėnesį. Per metus teatras parodo per 100 spektaklių.

PIC

KTU

J. Miltinio dramos teatras

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.