„Taxify“ pavežėjimo paslauga – vis populiaresnė Panevėžyje (su kodu JPLT – pabandyk...

„Taxify“ pavežėjimo paslauga – vis populiaresnė Panevėžyje (su kodu JPLT – pabandyk nemokamai)

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO nuotr.

„Taxify“ – tarptautinė pavežėjimo paslaugų platforma, grįsta dalijimosi ekonomika. Bendrovė teikia keleivių vežimo tarpininkavimo paslaugas per išmaniųjų telefonų programėlę.

Veiklą pradėjo 2013 metais Estijoje ir beveik iš karto paslaugas įmonė ėmė teikti ir Lietuvoje bei Latvijoje. Jau dabar ši unikali pavežėjimo paslauga prieinama 33 šalyse ir daugiau kaip 80 pasaulio miestų.

BIC

„Taxify“ įkūrėjas Taline – tuo metu devyniolikmetis Markus Villig pasiskolino iš savo tėvų pinigų, skirtų mokslui universitete, ir sukūręs pirmą programėlės versiją pats įtikino prie platformos prisijungti pirmuosius vairuotojus.

Kelionė patogi ir greita

„Taxify“ paslauga Lietuvoje teikiama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, ir nuo šiol Panevėžyje.

„Taxify“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius ir atstovas Panevėžyje Laimonas Jakštys naujienų portalui JP pristatė pavežėjimo paslaugų privalumus, patogumus ir kitus dalykus – išsikvietus automobilį per programėlę, kelionė būtų greita, patogi.

„Darome viską, kad kelionės su „Taxify“ būtų pačios patogiausios ir greičiausios ir pigiausios. Tai moderni kelionė, keleiviui programėlėje užtenka nustatyti savo kelionės tikslą, o kelionės kaina bus matoma dar prieš kelionę. Užsisakyti „Taxify“ paslaugą – labai paprasta. Tereikia telefone parsisiųsti „Taxify“ programėlę ir jūs jau galite naudotis paslauga“, – sakė A. Pacevičius, o jam pritarė L. Jakštys:

„Keleivis žemėlapyje realiu laiku gali stebėti, kaip atvyksta iškviestas automobilis ir kurioje vietoje jis yra. Be to, telefone matoma informacija apie vairuotoją, o kelionės pabaigoje net galėsite įvertinti paslaugą. Įvertinimas labai svarbus, nes tai padeda vairuotojui tobulėti.“

 „Taxify“ programėlę gali parsisiųsti čia („iOS“) ir čia („Android“). 

Mokėti ir grynais, ir prie programėlės pridėta banko mokėjimo kortele

Pasiteiravus, kaip galima apmokėti už kelionę, A. Pacevičius paaiškino:

„Nebereikia rūpintis grynaisiais, kartą pridėjus mokėjimo kortelę, kelionės suma automatiškai bus nuskaityta, kai tik atvyksite į kelionės tikslą. Norintiems atsiskaityti grynais, paslauga taip pat aktyvi, tereikia prieš kelionę pasirinkti norimą mokėjimo būdą.“

Papildomas uždarbis

„Taxify“ atstovai Lietuvoje naujienų portalui JP aiškino, kaip galima tapti „Taxify“ vairuotoju ir pradėti teikti pavežėjimo paslaugas.

„Taxify“ vairuotojai – labai įvairūs žmonės. Lanksčios darbo sąlygos ir paprastumas pradėti veiklą sudaro galimybę – papildomai ar pilną darbo dieną atitinkančiu laiko kiekiu – šia veikla verstis ir užsienio piliečiams, ir studentams, ir pensinio amžiaus žmonėms. Svarbus ne tik tvarkingas automobilis, bet ir teikiamos paslaugos kokybė – mandagus bendravimas su keleiviu“, – sakė A. Pacevičius ir pridūrė:

„Beje, tarp pavežėjimo paslaugą teikiančiųjų yra įvairių profesijų žmonių. Net ir įmonių vadovai, kurie laisvu nuo darbo laiku, susidomėjo šiuo darbu. Jie sakė, kad įdomu dirbti, nes bendraudami su keleiviais, suranda net ir darbuotojų.“

Išsikviesti daug paprasčiau

Pasiteiravus, kokie privalumai „Taxify“, kai dispečerinę pakeitė programėlė, L. Jakštys aiškino:

„Klientams vairuotojo iškvietimas tampa gerokai paprastesnis. Programėlė paprasčiausiai suranda arčiausiai esantį vairuotoją, o klientas mato realų atvykimo laiką, vairuotojo buvimo vietą žemėlapyje bei žino automobilio modelį ir valstybinius numerius. Su programėle procesas tampa gerokai paprastesnis ir vairuotojams – ypač nuolat atnaujinamų žemėlapių bei algoritmų dėka. Skirtingai nuo ankstesnių laikų, norint pradėti, vairuotojams nebėra būtinybės pažinti kiekvieną miesto gatvelę ir skersgatvį. GPS paslauga ir integruoti „Google“ žemėlapiai bei programėlės algoritmai nuolat tobulėja, kad būtų sudaromas kuo optimalesnis maršrutas.“

Panevėžyje klientų skaičius auga

„Panevėžyje auga „Taxify“ vartotojų skaičius. Ypatingai tą pajutom 2018-ųjų gruodžio mėnesį. Grįžę į gimtąjį miestą panevėžiečiai iš užsienio naudojosi šia paslauga, nes ji teikiama tose šalyse, kuriose jie dirba. Manome, kad kuo toliau, tuo ši pavežėjimo paslauga Panevėžyje bus populiaresnė. Minimali kelionės kaina 2 eurai, o visa kelionės kaina matoma dar prieš kelionę. Su kodu JPLT galite išbandyti pirmąją kelionę nemokamai“, – pasakoja „Taxify“ atstovai.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.