Tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje pristatomos studijų galimybės Panevėžyje papildyta...

Tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje pristatomos studijų galimybės Panevėžyje papildyta nuotraukų galerija

JP / Panevėžio kolegijos nuotr.

Panevėžio kolegija dalyvaus šiandien prasidedančioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2019“, kuri vyks vasario 7-9 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. 

Panevėžio kolegijos komunikacijos kampanijoje vyrauja molekulės simbolis. Norima, kad būsimi studentai profesijos pasirinkimą vertintų kaip tam tikrą cheminį procesą. Profesija, kaip ir chemija, yra ryšis su gyvenimu. Kaip be chemijos nesukursi jokios medžiagos, taip be studijų aukštojoje mokykloje bus sunku atrasti savo profesinį kelią. Abiejuose procesuose svarbu viską susieti su praktika. Molekulės vaizdavimu siekiama stojančiuosius paskatinti pajusti „chemiją“ su savo būsima specialybe ir suprasti kokia studijų kryptis jam tinka labiausiai.

BIC

Šiemet parodoje kolegija pristatys ir molekulės idėją atspindintį leidinį, kuriame išsamiai pristatomos studijų programos. Skirtingos spalvos molekulė reprezentuoja skirtingą Panevėžio kolegijos fakultetą: raudona molekulė – Biomedicinos mokslų, žalia molekulė – Socialinių mokslų, mėlyna – Technologijos mokslų.

Panevėžio kolegija kasmetinėje parodoje „STUDIJOS 2019“ kvies dalyvauti žaidimuose ir laimėti Panevėžio kolegijos prizus.  Fakultetų atstovai ir studentai mokiniams teiks išsamią informaciją apie priėmimo į kolegijos studijų programas sąlygas, pasakos apie studijas bei studentiško gyvenimo ypatumus Panevėžyje.

„STUDIJOS 2019“ – tai didžiausia tarptautinė paroda Baltijos šalyse ir svarbiausias žinių bei karjeros planavimo renginys Lietuvoje. Čia pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, užsienio aukštųjų mokyklų programos, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių, kuriančių patrauklias darbo vietas, pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.