Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti – Šv. Mišios už vaikus visoje Panevėžio...

Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti – Šv. Mišios už vaikus visoje Panevėžio vyskupijoje

JP / Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

L. Vodopjanovas.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius (VTAS) kartu su Panevėžio vyskupu J.E. Linu Vodopjanovu ir vyskupijos kunigais Tarptautinę vaikų gynimo dieną šiemet kviečia paminėti maldoje už visus vaikus, jų tėvus ir globėjus.

Išgyvename laiką, kai pamatinės vertybės – tikėjimas, meilė, atjauta – ypatingai svarbios, kai ir mažam, ir dideliam svarbus tvirtas emocinis pagrindas, kurį suteikia tikėjimas ir malda.

„Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos darbuotojai, kaip niekas kitas, dažnai mato liūdnas, paguodos ir supratimo ieškančias vaikų akis. Šis pavasaris tapo rimtu išbandymu ne tik vaikams – visoms šeimoms, todėl norime visą bendruomenę pakviesti bažnyčioje ar namuose akimirkai sustoti, kilstelėti akis į viršų ir paprašyti laimingos ir nerūpestingos vaikystės kiekvienam vaikui. Laimingi vaikai – laiminga visa bendruomenė“ , – sako Panevėžio apskrities VTAS vedėja Žaneta Ginaitė, dėkodama Panevėžio Vyskupui už bendruomenės telkimą maldai.

BIC

Panevėžio apskrities VTAS iniciatyvą palaikantis ir Šventąsias Mišias už vaikus visoje vyskupijoje iniciavęs vyskupas L. Vodopjanovas sako, kad kai kuriose vyskupijos bažnyčiose Mišios bus aukojamos Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse – gegužės 31-ąją, sekmadienį, o kai kuriose – birželio 1-ąją.

„Taip sutapo, kad malda už vaikus, jų tėvus, globėjus ne tik pabaigsime šeimos mėnesį, bet ir paminėsime Vaikų gynimo dieną. Kartu su visa bendruomene maldoje prašykime Aukščiausiojo, kad kiekvienas vaikas būtų apsuptas mylinčių žmonių, o vaikystė būtų saugi, kupina juoko, atradimų ir pažinimo“, – į Šventąsias Mišias parapijų bažnyčiose kviesdamas tikinčiųjų bendruomenę, sakė  Panevėžio vyskupas L. Vodopjanovas.

Tarptautinė vaikų gynimo diena – birželio 1-oji – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises, užtikrinti vaikų teisę į laimingą vaikystę.

 Šventųjų Mišių už vaikus, jų tėvus ir globėjus laikas:

Panevėžio Kristaus karaliaus katedroje – gegužės 31 d., sekmadienį, 10:30 val.

Rokiškio Šv. Apaštalo evangelisto Mato parapijos bažnyčioje – gegužės 31 d., sekmadienį, 18 val.

Biržų Šv. Jono Krikštytojo parapijos bažnyčioje – gegužės 31 d., sekmadienį, 18 val.

Kupiškio Kristaus žengimo į dangų parapijos bažnyčioje – gegužės 31 d., sekmadienį, 18 val.

Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos bažnyčioje – birželio 1 d., pirmadienį, 18 val.

Utenos Kristaus žengimo į dangų parapijos bažnyčioje – birželio 1 d., pirmadienį, 18 val.

Anykščių Šv. Apaštalo evangelisto Mato parapijos bažnyčioje – gegužės 31 d., sekmadienį, 11 val.

Zarasų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos bažnyčioje – gegužės 31 d., sekmadienį, 12 val.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.