Tarp „LTeam apdovanojimų 2019“ nominantų – ir panevėžietės dviratininkės

Tomas GAUBYS / Vytauto DRANGINIO (LTOK) nuotr.

M. Marozaite ir S. Krupeckaitė.

Panevėžietės dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė bei treneris Dmitrij Leopold pateko tarp 2019 metų „LTeam apdovanojimų 2019“ nominantų.

Simona pretenduoja į Metų sportininkės titulą ir kartu su Migle tapo Metų moterų komandos nominacijos finalininkėmis, o jų treneris D. Leopold pretenduoja tapti Metų treneriu. S. Krupeckaitė, M. Marozaitė pretenduoja į Metų populiariausio sportininko titulą.

Šiemet S. Krupeckaitė Europos žaidynėse Minske iškovojo aukso (keirinas) ir sidabro (komandų sprintas) medalius bei užėmė 7-ą vietą (sprintas), pasaulio taurės varžybų šeštajame etape pelnė du bronzos medalius (sprintas ir komandų sprintas), Europos čempionate užėmė 4-ą (komandų sprintas) ir 7-ą (keirinas) vietas, pasaulio čempionate užėmė 7-ą vietą (komandų sprintas).

BIC

Miglė Marozaitė Europos žaidynėse Minske iškovojo sidabro (komandų sprintas), o pasaulio taurės varžybų šeštajame etape – bronzos (komandų sprintas) medalius. Miglė Europos žaidynėse dar užėmė 5-ą (500 m) ir 9-ą (sprintas) vietas, pasaulio čempionate buvo 7-a (komandų sprintas), Europos čempionate – 9-a (keirinas) ir 12-a (sprintas).

„LTeam apdovanojimų 2019”, kuriuos rengia Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, ceremonija vyks gruodžio 17 dieną Vilniuje. Ją tiesiogiai transliuos TV3 televizija.

Iš viso bus paskelbti ir apdovanoti devynių nominacijų laureatai. Aštuoniose nominacijose laureatą rinkti gali ir sporto aistruoliai.

Aistruoliai savo balsą kartą per dieną atiduoti gali lrytas.lt esančioje balsavimo platformoje čia.