T. Tomilinas: „Esame stiprūs tiek, kiek stiprus yra silpniausias mūsų bendruomenės narys“

AutoriusJPFotoJP, ASMENINIO ALBUMO
S. Kronis, T. Tomilinas ir P. Žagunis.

Už Tomą Tomiliną – jauną, iniciatyvų kultūringos politikos atstovą.

Spalio 25-ąją vyksiantis Seimo rinkimų 2-asis turas – antra galimybė pasirinkti savo krašto gyvenimo kryptį. Deltuvos šiaurinės apygardos, kuriai priklauso ir dalis Panevėžio rajono, rinkėjai turi puikų pasirinkimą – jauną, iniciatyvų politiką Tomą Tomiliną, atstovaujantį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai.

Tai 37-erių metų diplomuotas politologas, laisvai kalbantis penkiomis kalbomis, aktyvus visuomenininkas, daugybės įstatymų ir gamtosaugos idėjų iniciatorius. Tomas Tomilinas ne tas politikas, kuris dalija skambius priešrinkiminius pažadus, ne populistas, garsiai šūkaujantis per visuomenės informavimo priemones. Tad šį politiką geriausiai žino išsilavinę ir Seimo darbu tikrai besidomintys rinkėjai.

Kaip aktyvus Seimo narys, T. Tomilinas yra prisidėjęs prie svarbių sprendimų, įgalinančių paprastą žmogų darbo rinkoje, padedančių žmogui senatvėje, nedarbo ar ligos atveju. T. Tomilinas parengė įstatymo pataisą, kurią priėmus buvo pradėti mokėti vaiko pinigai, kiekvieną mėnesį papildantys vaikus auginančių šeimų biudžetus.

„Man dažnai priekaištauja dėl per didelio jautrumo socialiai pažeidžiamoms grupėms, – pripažįsta politikas. – Bet juk mes visi esame stiprūs tik tiek, kiek stiprus yra silpniausias mūsų bendruomenės narys. Nemanau, kad pašalpos didina veltėdžių armiją. Tiesa, kad yra dalis degradavusių žmonių, tačiau didžiajai daliai pašalpos yra galimybė gyventi oriau ir tvarkytis gyvenimą. Turime suprasti, jog esame atsakingi už tuos, kuriems gyvenime pasisekė mažiau.“

Tomo žinių ir gebėjimų tikrai reikės tam, kad atsirastų valstybinis bankas, kuris pagerins sąlygas smulkiam verslui ir gydys visuomenės skaudulius. Jo patirtis bus reikalinga, kad būtų ginamos mokyklos ir ligoninės rajonuose, kad būtų užtikrinta 13-oji pensija, kad augtų darbuotojų derybinės galios ir algos. Jo atkaklumo prireiks, kad miškų politikoje būtų daugiau gamtosaugos, o ne kirtimų.

Apie Tomą Tomiliną šiandien kalba Velžio seniūnijos žmonės, kuriems rūpi, kokį atstovą jų kraštas turės Seime ateinančius ketverius metus.

P. Žagunis.

Povilas Žagunis, Panevėžio rajono meras:

„Džiaugiuosi gyvenime sutikęs tokį žmogų, koks yra Tomas Tomilinas. Kiek teko bendrauti, mano lūkesčių jis nė karto nenuvylė, nes turi visas politikui reikalingas savybes – yra išsilavinęs, ramus, susitvardantis, ne karštakošis, ko, pripažinkime, tarp politikų dažnai trūksta. Svarbu ir tai, kad Tomas yra diplomuotas politologas, vadinasi, tikrai tinkamas žmogus dirbti Seime. Gerai išmano socialinę sritį, o tai šiandienos visuomenėje politikui yra didžiulis privalumas. Esu įsitikinęs, kad Tomas Tomilinas bus labai naudingas Lietuvai ateinančią Seimo kadenciją ir dar ilgai po to.“

P. Žagunis, P. Butkuvienė ir T. Tomilinas.

Palma Butkuvienė, Trečiojo amžiaus universiteto Velžio fakulteto dekanė:

„Tomas Tomilinas, tiksliau – nuo jo sklindanti vidinė šviesa, man paliko įspūdį 2016 metais, iškart po Seimo rinkimų. Asmeniškai susipažinti teko neseniai, tačiau šio politiko darbus stebėjau ir stebėjausi jo požiūriu į socialines problemas ir vidine inteligencija. Kai Tomą teko pažinti asmeniškai, turėjau progą pasidžiaugti jo dėmesiu Trečiojo amžiaus universiteto veikla, jam nuoširdžiai rūpi, kaip gyvena vyresnio amžiaus žmonės. Man šis politikas yra pavyzdys, kaip ne kalbama, o dirbama“.

S. Kronis.

Saulius Kronis, Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narys, Lietuvos tautodailininkų sąjungos Panevėžio bendrijos pirmininkas:

„Rinkdamiesi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatą, rinkėjai pasisako už laisvę – laisvę nekvėpuoti cigarečių dūmais daugiabučių balkonuose, nematyti apsvaigusio kaimyno sekmadienį vakare ar ilsintis paplūdimyje, laisvę vestis vaikus į viešus renginius be baimės, kad jie matys aplink šlitinėjančius ir alkoholį gurkšnojančius žmones. Valstiečių įvestus alkoholio vartojimo ribojimus žmonės be reikalo prisitaiko sau. Iš tiesų kultūringiems ir saiką žinantiems žmonėms niekas nieko nedraudžia – šie sprendimai buvo būtini dėl problemų turinčios visuomenės dalies. Džiaugiuosi, kad mūsų apygardoje turim tokį kandidatą kaip Tomas Tomilinas – žmogų, kuriam rūpi socialinė gerovė, kultūros dalykai, gamtosaugos idėjos. Kviečiu pasinaudoti proga ir turėti tokį mūsų krašto atstovą Seime, antrajame ture balsuojant už Tomą Tomiliną.“

Alvydas Kriaučiūnas, visuomenininkas, buvęs senjorų asociacijos „Velžynė“ pirmininkas:

„Mūsų gyvenimas – tarsi ėjimas nuo vienos stotelės prie kitos, kiekvieną kartą pasirenkant kryptį. Šįkart darome pasirinkimą, lemiantį kryptį ketveriems metams. Tad kviečiu elgtis labai apgalvotai ir pasirinkti ateities politiką, jauną, kuris turės idėjų ir energijos ateinantiems ketveriems metams. Toks politikas mūsų apygardoje yra Tomas Tomilinas. Kviečiu pasirinkti jo kandidatūrą“.

Birutė Oniūnienė, Velžio seniūnaitė:

„Daug metų dirbau bendruomenės slaugytoja, todėl žinau, kaip svarbu rūpintis silpnesniais ir pažeidžiamais žmonėmis, užjausti juos ir suprasti jų gyvenimo būdą. Tomui Tomilinui rūpi socialiai pažeidžiamų žmonių gerovė, jis kalba apie tai, jog būtina padėti tiems, kuriems gyvenime pasisekė prasčiau nei mums, kurių Dievas neapdovanojo gera sveikata ir sumanumu. Esu gamtos ir gyvūnų mylėtoja, tad man labai artimos ir šio politiko išsakomos žaliosios idėjos – pasisakau ir už vilkų saugojimą, ir už gyvūnų prieglaudų kūrimą, nes visi gyvūnai nori ir turi teisę gyventi.“

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LVŽS rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. JPR-2020/46

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Utenos apygardos balsus perskaičiuos Vilniaus miesto ir rajono apygardų komisijos

confident-noyce

G. Landsbergis: naujai koalicijai bus keliami aukščiausi politinės etikos standartai

confident-noyce

VRK pirmininkė: LLRA-KŠS kreipimasis į prezidentą ir Seimą yra skubotas

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau