Švietimo tarybos pirmininku tapo R. Grilauskas

Švietimo tarybos pirmininku tapo R. Grilauskas

Pedagogų švietimo centre vyko pirmasis Švietimo tarybos (ŠT) posėdis. Susirinkę ŠT nariai išsirinko pirmininką ir jo pavaduotoją. Pirmininku tapo „Žemynos“ progimnazijos direktorius Romualdas Grilauskas, jo pavaduotoja – Pedagoginės-psichologinės tarnybos direktorė Rita Strockienė.

„Dėkoju Švietimo tarybos nariams už konstruktyvias idėjas ir už iniciatyvumą. Tikiu, kad mūsų bendradarbiavimas padės rasti geriausius sprendimus švietimo klausimais“ – sakė Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkė Loreta Masiliūnienė.

ŠT nariai supažindinti su ketinimais peržiūrėti mokyklų tinklą, pristatyti mokyklų vertinimo kriterijai. Į darbo grupę Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 2015-2020 metų  tinklo tobulinimo plano projektui parengti išrinkta Rasa Dulkienė, Lietuvos veiklių mamų klubo Panevėžio skyriaus koordinatorė, Švietimo taryboje atstovaujanti tėvus.

BIC

ŠT dirba visuomeniniais pagrindais, ji atlieka konsultanto ir eksperto funkcijas. ŠT funkcijos – telkti bendruomenes diskutuoti svarbiausiais švietimo politikos ir strategijos tobulinimo, jos įgyvendinimo klausimais, teikti pasiūlymus dėl įstaigų veiklos ir finansavimo prioritetų, sprendžiant švietimo politikos formavimą ir įgyvendinimą mieste.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.