Šventinę nuotaiką „Cido“ arenoje kuria „Kalėdinė mugė“ papildyta

Šventinę nuotaiką „Cido“ arenoje kuria „Kalėdinė mugė“ papildyta

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO nuotr.

Panevėžio „Cido“ arenoje prasidėjo tris dienas (gruodžio 7-9 dienomis) vyksianti „Kalėdinė mugė“. Panevėžiečiai prieš gražiausias metų šventes kviečiami ne tik apsilankyti mugėje, bet ir įsigyti mielų dovanų savo artimiesiems.

Panevėžiečių pamėgtą „Kalėdinę mugę“  kartu su Panevėžio miesto savivaldybe organizuoja, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

BIC

Pasak organizatorių, mugė puiki vieta ieškoti ir atrasti kalėdinių dovanų ne tik Kalėdų Seneliui, bet ir visiems norintiems šventinę nuotaiką susikurti namuose. Tad turintys ką pasiūlyti amatininkai, vis dar gali registruotis ir dalyvauti mugėje.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius teigia, kad mugė – tai ne tik galimybė įsigyti Kalėdinių dovanų.

„Tai ir galimybė pasisemti idėjų, tai ir tikros šventinės nuotaikos užtaisas, pilnas įvairių kalėdinių atrakcijų. Juolab kad po poros savaičių pačios gražiausios metų šventės Kalėdos, o mugė – tarsi įžanga į šventę. Ne veltui ji ir vadinasi „Kalėdinė mugė“, – kalbėjo V. Matkevičius ir kvietė panevėžiečius nepasididžiuoti ir apsilankyti mugėje.

„Kasmet su žiema į Panevėžį ateina ir Kalėdinė mugė. Linkiu čia patirti kuo geresnių įspūdžių, pasimėgauti siūlomais skanėstas ir grožybėmis, rasti sau ir savo artimiesiems kalėdinių dovanų. Smagios visiems mugės“, – sveikindamas susirinkusiuosius sakė tarybos narys – meras Rytis Račkauskas.

„Sveikinu Jus atvykusius į tradicinę Kalėdinę mugę. Tikiu, kad čia rasite ne tik ką nusipirkti, bet ir puikiai pabendrausite. Negailėkite vieni kitiems šypsenų, nes Kalėdos yra džiugi šventė. Linkiu visiems smagios, geros nuotaikos ir  linksmų ateinančių švenčių“, – mugės atidaryme sakė Panevėžio miesto mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Petras Luomanas.

Didžiausiosios regiono „Kalėdinės mugės“ sceną, kaip ir pernai metais, buvo patikėta išpuošti M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklai.

„Kalėdinės mugės“ programą rasite čia.

Beje, šiemet, vykdydama ERASMUS+ programos projektą, M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla į pagalbą puošti mugės didžiąją sceną pakvietė ir viešnią iš kaimyninės Latvijos.

Šioje šalyje žinomos Jelgavos privačios floristikos mokyklos vadovė Ligita Danenberg mielai sutiko pasidalinti savo patirtimi ir profesijos paslaptimis. Jos padedamos scenos papuošalus kūrė ir savo rankomis gamino per dešimtį Panevėžio bendrojo ugdymo mokyklų mokytojų ir darželių-lopšelių auklėtojų.

Po šventinio kalėdinės mugės atidarymo scenoje pasirodė ir mugės lankytojus džiugino savo pasirodymais Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos ir Beržų progimnazijos kolektyvai. Šoko Panevėžio muzikos mokyklos baleto studijos šokėjos, dainavo popchoras „Geras“ ir grojo birbynių ansamblis.

Kalėdinės mugės“ lankytojai šiltai priėmė Panevėžio muzikos mokyklos dainų ir šokių ansamblio „Pynimėlis“ pasirodymą ir Kalėdų Senelio šou.

Kalėdinė mugė tęsis ir šeštadienį bei sekmadienį. Gruodžio 9 dieną mugės lankytojai galės grožėtis ir įvertinti nuo 10.30 val. prasidėsiančią Panevėžio krašto „Ilgaplaukių-ilgakasių“ konkursą, kurio organizatorė Laimutė Marija Jancevičienė. Konkurso dalyvių apdovanojimas – 15.00–15.45 val.

Be to, „Kalėdinės mugės“ metu Panevėžio moksleivių namų stende vyks: smagūs žaidimai, įvairios edukacinės programos bei vaikų užimtumo renginiai.

„Kalėdinė mugė“ 

AIK

H2Auto plovykla

EXPO

Labirintų parkas

Mano namukas

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.