Šventės nuotaiką miežiškiečiai dovanojo Ėriškiuose

Šventės nuotaiką miežiškiečiai dovanojo Ėriškiuose

Šiųmečio pavasario pradžia Miežiškių kultūros centro mėgėjų meno kolektyvams paženklinta ne tik vienas kitą vejančiais savo miestelio renginiais, bet ir kvietimų koncertuoti svečiuose gausa. Džiuginantis pripažinimas kartu – ir nemažas iššūkis, nes tenka nepažįstamiems žiūrovams, klausytojams sukurti šventę, dovanoti gerą nuotaiką.

Dideliu įpareigojimu kvietimas surengti koncertą Ėriškiuose tapo Miežiškių pučiamųjų orkestrui „Ciongs“, vadovaujamam Albino Šilkaičio. Kolektyvas jaunas, neseniai atšventė penkmetį, iki šiol paprastai grodavo jungtiniuose koncertuose. Tačiau Tarptautinės Moters dienos minėjimas Ėriškiuose ir žiūrovams, ir patiems muzikantams įrodė, kad kolektyvas jau puikiai pasirengęs rimtesnei koncertinei veiklai.

Šventinio renginio žiūrovams „Ciongs“ dovanojo tiek gerai žinomų, populiarių melodijų, tiek kolektyvui išskirtinumo visada suteikiančių orkestre grojančio kompozitoriaus Rimanto Švaplio kūrinių. Pasirodymą paįvairino kelios orkestro kartu su miežiškiečiais dainininkais atliktos dainos, specialiai moterims skirti kūriniai, sveikinimai, gražūs linkėjimai šventės proga.

BIC

Publika nuoširdžiai reagavo į miežiškiečių pastangas pralinksminti, suteikti šventei spalvų – negailėjo šypsenų, gausių plojimų, o populiariąją „Balandėlę“ net išreikalavo pakartoti.

 

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.