Sveikatingumo stovykla subūrė aktyvų Panevėžio rajono jaunimą

Sveikatingumo stovykla subūrė aktyvų Panevėžio rajono jaunimą

JP / Organizatorių nuotr.

Sveikatingumo stovykla, kurią organizavo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Panevėžio rajono skyrius, subūrė aktyvų Panevėžio rajono jaunimą.

Praėjusią savaitę įvyko antrasis projekto „Sveikatingumo laboratorija“ etapas – sveikatingumo stovykla. Panevėžio rajono jaunimo atstovai buvo pakviesti į kaimo turizmo sodybą „Krivija“ dviejų dienų sveikatingumo stovyklai.

Sveikatingumo stovykla subūrė Panevėžio rajono jaunimą, norintį sveikai ir aktyviai leisti laisvalaikį. Stovyklos metu vyko įvairus sveikatinimo užsiėmimai: rytinė mankšta, sveikos gyvensenos paskaita, kineziterapeuto konsultacijos, mandalų piešimas, pirtis, maudynės kubile ir tvenkinyje futbolas, tinklinis, badmintonas, biliardas, stalo futbolas, savigynos bei bokso treniruotės, sveiko maisto gaminimo dirbtuvės ir kt.

BIC

„Projekto „Sveikatingumo laboratorija“ tikslas, skatinti jaunimo užimtumą, saviraišką, fizinį aktyvumą ir sveiko gyvenimo būdo propagavimą. Po stovyklos jaunimas grįžo įgijęs praktinių sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo žinių, atgavę vidinę ramybę, pailsėję, įgiję naują požiūrį į gyvenimą, pasikrovę entuziazmo ir energijos, atradę naujų bičiulių ir draugų.

„Tokie renginiai skatina jaunimo užimtumą, fizinį aktyvumą, saviraišką, moko jaunimą dirbti komandoje, gerina komunikacinius įgūdžius, keičia jauno žmogaus požiūrį į gyvenimą“, – teigė projekto organizatorė Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Panevėžio rajono skyriaus pirmininkė Rimgailė Stokytė.

Trečiasis projekto etapas dviračių išvyka „Gimtinės takais – palaidais plaukais“ vyks rugsėjo 16 d. Preliminarus maršrutas Panevėžys– Bliūdžiai – Klevečkinė – Berčiūnai – Puškonys – Naujamiestis – Kalnelis – Upytė – Panevėžys. Dviračių išvykos atstumas apie 50 kilometrų. Bus lankomos žymios Panevėžio rajono vietos, jaunimas supažindinamas su sveika gyvensena.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.