Svečias iš Uzbekistano domėjosi studijų Panevėžio kolegijoje galimybe savo šalies jaunimui

Svečias iš Uzbekistano domėjosi studijų Panevėžio kolegijoje galimybe savo šalies jaunimui

JP / Panevėžio kolegijos nuotr.

Panevėžio kolegijoje lankėsi Uzbekistano Užsienio ekonominių ryšių departamento vadovas Rustambek Baratov. Susitikime dalyvavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, Panevėžio kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas, Direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Daiva Beržinskienė-Juozainienė bei Praktinio mokymo centro vadovas Kęstutis Lukoševičius.

Svečias ir iš Uzbekistano domėjosi Lietuvos aukštojo mokslo sistema, studijų galimybe Panevėžio kolegijoje Uzbekistano jaunimui. Svečias akcentavo, kad augant Uzbekistano ekonomikai šalies darbo rinkoje ima trūkti aukštos kvalifikacijos specialistų, ypač IT, inžinerijos  bei ugdymo  mokslų srities.

BIC

Buvo paminėta, kad Lietuva yra vertinama pagal teikiamą studijų kokybę bei studijų sąlygas, tačiau reikėtų plėtoti šalies žinomumą suteikiant daugiau informacijos apie studijas Lietuvoje  ir konkrečiai Panevėžio kolegijoje.

Pokalbio metu buvo pritarta Panevėžio PPAR generalinio direktoriaus V. Matkevičiaus išsakytai nuomonei, kad pažangūs, mokslu grįsti sprendimai bet kurioje valstybės raidos srityje kuria didžiulę pridėtinę vertę, tačiau tam būtinas glaudus verslo struktūrų ir mokslo visuomenės bendradarbiavimas tiek šalies viduje, tiek išorėje.

Panevėžio kolegijos direktorius dr. G. Sargūnas susitikimo metu pristatė svečiui Lietuvos aukštojo mokslo sistemą ir jos raidą Bolonijos proceso kontekste, supažindino su kolegijoje vykdomomis studijų programomis bei studijų sąlygomis užsienio šalių studentams.

Vizito metu svečias turėjo galimybę apžiūrėti Panevėžio kolegiją ir jos laboratorijas. Uzbekistano užsienio ekonominių ryšių departamento vadovas R. Baratov išreiškė didelį susidomėjimą studijų galimybe Panevėžio kolegijoje ir pakvietė kolegijos atstovus dalyvauti rugsėjo pabaigoje Taškente vyksiančioje studijų parodoje.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.