Susitikime su žurnalistais meras žadėjo būti atviras ir pasiekiamas

Susitikime su žurnalistais meras žadėjo būti atviras ir pasiekiamas

Savivaldybės antro aukšto salėje vykusiame susitikime trumpai aptartos naujos valdžios ir žiniasklaidos bendradarbiavimo gairės.

Šiandien į Panevėžio miesto savivaldybę susitikimui su naująja miesto valdžia buvo pakviesti ketvirtosios valdžios atstovai – miesto žiniasklaida. „Spaudos pusryčiais“ pavadintame susitikime su naujai išrinktu meru Ryčiu Račkausku dalyvavo žurnalistai, naujienas apie Panevėžį pateikiantys laikraščiuose, radijuje, televizijoje ir internete.

Savivaldybės antro aukšto salėje vykusiame susitikime trumpai aptartos naujos valdžios ir žiniasklaidos bendradarbiavimo gairės, išsakyti pastebėjimai ir pageidavimai.

Žurnalistai išsakė vieningą norą iš mero sulaukti daugiau pasiekiamumo – reagavimo į skambučius, laiškus. Meras žadėjo būti operatyvus ir su žurnalistais bendrauti, neužsidaryti ir neatsiriboti.

11116100_977175832301821_601491583_n
Žurnalistai išsakė vieningą norą iš mero sulaukti daugiau pasiekiamumo – reagavimo į skambučius, laiškus.

BIC

Susitikimo pradžioje Panevėžio meras pabrėžė, kad šiuo susitikimu siekiama sukurti palankesnes bendravimo sąlygas. „Supraskime, kad visi esame Panevėžio žmonės. Nevenkime ir pozityvių naujienų, neleiskime, kad negatyvumas suvešėtų“, – žurnalistams pabrėžė meras.

Susitikime dalyvavęs mero pavaduotojas Aleksas Varna pabrėžė, kad būtina pasiekti, jog miesto bendruomenė ir svečiai gyventų geriau, taip pat pabrėžė ir teisingo visuomenės informavimo svarbą.

Įpusėjus susitikimui ir kalboms tapus laisvesnėms, susirinkę miesto žiniasklaidos atstovai bendrai sutarė, kad visi tikisi iš valdžios papūsiančio permainų vėjo ir tikrų darbų.

Kartu buvo aptartos ir opiausios miesto problemos, pateikti ir aptarti problemų sprendimo būdai.

„Negirkite žmonių, geriau pagirkite miestą. Miestui to labai reikia. Visi mylėkime savo miestą“, – susirikusiems linkėjo R. Račkauskas.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.