Suderintos naujos UAB „Aukštaitijos vandenys“ paslaugų kainos

Suderintos naujos UAB „Aukštaitijos vandenys“ paslaugų kainos

JP / Pixabay.com nuotr.

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK), įvertinusi UAB „Aukštaitijos vandenys“ ataskaitinio laikotarpio faktines sąnaudas ir 2014-2015 m. laikotarpiu įvykdytas investicijas, suderino perskaičiuotas bazines geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas. Vartotojams, kuriems vanduo apskaitomas bute, bus taikoma kiek mažesnė kaina – 1,38 Eur/m3 (be PVM).

Naujos kainos įsigalios jas patvirtinus Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono savivaldybėms. Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymas numato pareigą tai padaryti per 30 kalendorinių dienų, to nepadarius, VKEKK kainas gali nustatyti vienašališku sprendimu.

UAB „Aukštaitijos vandenys“ yra pirma vandentvarkos įmonė, kuriai VKEKK perskaičiavo bazines paslaugų kainas: bazinės kainos nustatomos 3 metų laikotarpiui ir perskaičiuojamos kasmet dėl realizacijos pokyčio, būtinųjų ir kitų sąnaudų pasikeitimo.

BIC

Primename, kad UAB „Aukštaitijos vandenys“ bazinės kainos suderintos 2015 m. gegužės 21 d. posėdyje.

UAB „Aukštaitijos vandenys“ aptarnaujamoje licencijuojamoje teritorijoje vartotojų mokama suma už paslaugas sudarys 0,86 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

1 KOMENTARAS

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.