Su ekonomikos ir inovacijų viceministru aptarta pramonės plėtra Panevėžio regione

Su ekonomikos ir inovacijų viceministru aptarta pramonės plėtra Panevėžio regione

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, Pramonės 4.0 vystymo patarėjų tarybos narys Justinas Katkus, Miesto plėtros skyriaus darbuotojai susitiko su ekonomikos ir inovacijų viceministru Gintaru Vilda bei ministerijos Pramonės 4.0 politikos skyriaus ekspertais.

Pristatyti pirmieji žingsniai, kuriuos įgyvendina Panevėžio miesto savivaldybė, vystydama strateginę Pramonės 4.0 kryptį. Tarp reikšmingiausių iniciatyvų – robotikos varžybų centro „RoboLabas“ įkūrimas, regioninio STEAM centro, duris atversiančio kitais metais, steigimo darbai, „Kurk Lietuvai“ komandos parengtas Pramonės 4.0 vystymo Panevėžio regione strategijos projektas.

Meras atkreipė viceministro dėmesį ir į pastangas rasti sutarimą tarp visų Panevėžio regiono savivaldybių dėl vieningos Pramonės 4.0 strateginės krypties, suvienijančios visas regiono specializacijas.

BIC

Susitikime identifikuoti esminiai iššūkiai siekiant vystyti inovacijas regione, aptartas tolesnių veiksmų tarp Savivaldybės ir ministerijos koordinavimas, sutarta dėl bendradarbiavimo.

„Džiaugiuosi, kad ministerija išreiškia stiprų palaikymą Panevėžio regiono pasirinktai Pramonės 4.0 strateginei krypčiai. Tai rodo, kad mūsų keliami tikslai atitinka ir valstybės, ir ES prioritetus. Orientuojamės į sritis, kurios turi potencialą mūsų miestui ir regionui atnešti didžiausią pridėtinę vertę: ateities ekonomikos poreikius orientuotą švietimo ir mokslo sistemą, inovatyvų ir konkurencingą verslą. Gavome labai vertingų įžvalgų ir rekomendacijų, sutarėme dėl ministerijos atstovų vizito į Panevėžį rugsėjo mėnesį. Tikiuosi, kad tai bus produktyvaus bendradarbiavimo pradžia,“ – sako R. Račkauskas.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.