Studijuoti kviečia KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas

Studijuoti kviečia KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas

JP / KTU nuotr.

Birželio 1 – liepos 19 dienomis vyksta pirmasis bendrojo priėmimo etapas į bakalauro studijas.

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas siūlo socialinių ir technologinių mokslų krypčių studijų programas:

Verslas ir antreprenerystė. Verslo ir antreprenerystės programa skirta veikliems ir kūrybiškiems jaunuoliams, turintiems ambicijų kurti nuosavą verslą ar vadovauti įmonių funkciniams (pirkimų–pardavimų, eksporto ir kt.) padaliniams. Studijos padės įgyti verslo praktikai svarbių žinių ir įžvalgų, vadovavimo gebėjimų, suprasti socialiai atsakingo verslo kūrimo ir valdymo principus, rasti verslo konkurencingumą didinančius sprendimus.

BIC

Ši programa – geriausių verslo bakalauro studijų Lietuvos universitetuose trejetuke (2017 m. reitingų duomenys).

Automatika ir valdymas. Automatika yra vienas iš pagrindinių progreso variklių, veikiančių visose šiuolaikinės žmonijos veiklos srityse. Studijų programoje ruošiami valdymo sistemų bakalaurai, gebantys kurti, projektuoti, diegti bei aptarnauti nuo paprasčiausios įrengimų valdymo automatikos iki sudėtingų technologinių procesų bei transporto srautų valdymo sistemų, naudodami klasikinius bei modernius automatikos sprendimus, dirbtinį intelektą bei kompiuterines jusles.

Transportų priemonių inžinerija. Pasaulio autosporto elitas testuoja tavo sukurtus automobilius ir laimi čempionato etapus… Nerealu? Sužinodami, kokie yra jėgos agregatai automobiliuose, perprasdami jų veikimo ir eksploatavimo ypatumus bei įsisavindami transporto priemonių kūrimo bei gamybos ypatumus ir techninio modernizavimo metodikas, įsitikinsite pats, prisijungdamas prie šią svajonę jau pasiekusių KTU transporto inžinierių.  

Registracija www.lamabpo.lt.

Daugiau informacijos – ktu.edu.

Aukštasis išsilavinimas, paklausios specialybės ir glaudus fakulteto bendradarbiavimas su regiono darbdaviais užtikrina konkurencingą įsiliejimą į darbo rinką.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.