Studijuoti kviečia KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas

Studijuoti kviečia KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas

JP / KTU nuotr.

Iki liepos 23 dienos 12 val. vyksta pirmasis bendrojo priėmimo etapas į bakalauro studijų programas. Registracija vykdoma LAMA BPO tinklapyje.

Aukštasis išsilavinimas, paklausios specialybės ir glaudus Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas (KTU PTVF) bendradarbiavimas su regiono darbdaviais užtikrina konkurencingą įsiliejimą į darbo rinką, todėl KTU PTVF siūlo rinktis socialinių ir technologinių mokslų krypčių studijų programas:

Verslas ir antreprenerystė. Verslo ir antreprenerystės programa skirta veikliems ir kūrybiškiems jaunuoliams, turintiems ambicijų kurti nuosavą verslą ar vadovauti įmonių funkciniams (pirkimų-pardavimų, eksporto ir kt.) padaliniams. Studijos padės įgyti verslo praktikai svarbių žinių ir įžvalgų, vadovavimo gebėjimų, suprasti socialiai atsakingo verslo kūrimo ir valdymo principus, rasti verslo konkurencingumą didinančius sprendimus. Ši programa – geriausių verslo bakalauro studijų Lietuvos universitetuose trejetuke (2017 m. reitingų duomenys).

BIC

RobotikaRobotika yra viena moderniausių pažangiausių specializacijų, kuriai prognozuojama didžiausią perspektyvą turinti ateitis. Studijų programoje ruošiami robotikos ir kibernetikos bakalaurai, gebantys kurti, projektuoti, diegti bei aptarnauti robotus ir jų sistemas, naudojamas įvairiose pramonės šakose, viešajame sektoriuje, kosmoso ir karinėje pramonėje, buityje ir pan., kur sujungiami klasikiniai mechatronikos sprendimai, valdymo algoritmai, dirbtinis intelektas bei įvairios kompiuterinės juslės.

Transportų priemonių inžinerija. Pasaulio autosporto elitas testuoja tavo sukurtus automobilius ir laimi čempionato etapus… Nerealu? Šia galimybe įsitikinsite pats, prisijungdamas prie šią svajonę jau įgyvendinusių KTU transporto inžinierių. Studijuojant Transporto priemonių inžineriją sužinosite, kokie yra jėgos agregatai automobiliuose, perprasite jų veikimo ir eksploatavimo ypatumus, įsisavinsite transporto priemonių kūrimo ir gamybos ypatumus bei techninio modernizavimo metodikas.

Daugiau informacijos apie bendrojo priėmimo tvarką ir studijų programas – ktu.edu.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.