Stovyklautojai domėjosi policininko profesija

Stovyklautojai domėjosi policininko profesija

Rasa ČERNAUSKAITĖ / Panevėžio policijos nuotr.

Smagi diskusijų ir praktinių užsiėmimų popietė tikrai neprailgo, be to, buvo naudinga tiek stovyklautojams, tiek policijos pareigūnėms.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio pareigūnės Enrika Pavilonienė ir Nina Kavoliūnienė lankėsi „Trinus vasaros stovykloje“, skirtoje 14-17 metų jaunuoliams. Stovyklos tikslas – ugdyti pasitikėjimą savo jėgomis, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, išmokyti jaunuolius įveikti iššūkius, dirbti komandoje bei prisiimti atsakomybę už savo sprendimus. 

Senamiesčio progimnazijoje įsikūrę stovyklautojai pakvietė pareigūnes į diskusiją apie policininko profesiją, darbo ypatybes, privalumus ir sunkumus, su kuriais susiduria šios specialybės atstovai. Smalsavo apie reikalavimus, keliamus norintiems tapti pareigūnais. Neapsieita ir be subtilių klausimų: kokią algą gauna policininkas, ar esate ėmusios kyšį?

Jaunuoliai taip pat dalinosi mintimis apie idealų pareigūną, pasakojo, koks policininkas turėtų būti, kad žmonės juo pasitikėtų ir gerbtų.

BIC

Rokiškio rajono policijos pareigūnės susitikime priminė Kelių eismo taisykles. Stovyklautojams pristatė kriminalisto eksperto darbą, supažindino su tyrimuose specialistų naudojamais įrankiais.

Susiskirstę į dvi grupes stovyklautojai ieškojo pirštų antspaudų, juos lygino bei turėjo nustatyti, kuriam iš dalyvių priklauso paliktas pirštų pėdsakas.

Smagi diskusijų ir praktinių užsiėmimų popietė tikrai neprailgo, be to, buvo naudinga tiek stovyklautojams, tiek policijos pareigūnėms.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.