Stiprus vėjas vos nenudraskė virš J. Miltinio dramos teatro plevėsuojančios trispalvės

Stiprus vėjas vos nenudraskė virš J. Miltinio dramos teatro plevėsuojančios trispalvės

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

Panevėžiui su viena didžiausių trispalvių Lietuvoje, virš Juozo Miltinio dramos teatro, nesiseka. Šiandien ji nuo ankstyvo ryto plevėsuoja pusiau pririšta – stiprus vėjas nutraukė virvę, laikančią vėliavą. Ir tai jau ne pirmas kartas, kada reikia gelbėti vėliavą ir ją keisti.

Panevėžio miesto Savivaldybės Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vyriausiasis dizaino specialistas Arvydas Narkevičius nenustebo išgirdęs, kad virš teatro plevėsuoja vos besilaikanti trispalvė.

BIC

„Jau esu ant teatro stogo ir tvarkome vėliavą. Panevėžiečiai pranešė, kad virš teatro vėjas gali nuplėšti trispalvę. Todėl dabar tvarkome ją. Stiprus vėjas nutrynė virvę, kuri laiko vėliavą. Tvarkome virves, prilaikančias ją, o kadangi užlipome ant stogo, pakeisime ir pačią vėliavą“, – aiškino A. Narkevičius.

Šiais metais tai jau ne pirmas kartas, kai tenka gelbėti, keisti trispalvę. Liepos 6 dieną virš teatro buvo pakabinta istorinė Lietuvos vėliavą su Vyčiu. Pasibaigus šventei virš teatro suplevėsavo įplyšusi trispalvė. Ją teko keisti.

Trispalvę virš dramos teatro teko gelbėti ir pavasarį – Lietuvos trispalvę vos nenudraskė Panevėžyje siautėjantis stiprus vėjas.

Pirmą kartą virš teatro trispalvė iškilo dar 1988 metais, o minint šios gražios progos 30-metį, 2018 metų rudenį, 4×6,8 metro dydžio ir net 4 kilogramų vėliava buvo iškelta ant teatro stogo.

Trispalvę sudėtingomis konstrukcijomis ant J. Miltinio teatro stogo pritvirtino konkursą laimėjusi įmonė „Bėruva“. Jie esą ir atsakingi už Lietuvos vėliavos keitimo darbus.

Vėliavos konstrukcijos ir pats iškėlimas Panevėžio miesto savivaldybei kainavo 25 tūkst. eurų.

Pati vėliava kainavo nedaug – apie 400 eurų, stiebo kaina taip pat nedidelė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.