23.4 C
Panevėžys
Pirmadienis, 17 birželio, 2024

STEBĖKITE GYVAI: Panevėžio miesto tarybos posėdis

AutoriusjpFotoživilė večiorkutė

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje vyksta miesto Tarybos posėdis. Darbotvarkėje numatyta svarstyti 43 klausimus.

Tiesiogiai Panevėžio miesto Tarybos posėdį galite stebėti čia.

1. Dėl Savivaldybės tarybos 2024 m. sausio 25 d. sprendimo Nr. 1-2 „Dėl Panevėžio miesto savivaldybės 2024 metų biudžeto patvirtinimo“ pakeitimo (G. Plungienė).

2. Dėl Savivaldybės tarybos 2024 m. sausio 25 d. sprendimo Nr. 1-1 „Dėl Panevėžio miesto savivaldybės 2024–2026 metų strateginio veiklos plano, socialinės ir ekonominės plėtros programų patvirtinimo“ pakeitimo (A. Meškauskienė, A. Puodžiūnienė).

3. Dėl Panevėžio apskaitos centro 2023 metų ataskaitų rinkinio patvirtinimo (A. Meškauskienė).

4. Dėl Savivaldybės tarybos 2021 m. gegužės 26 d. sprendimo Nr. 1-167 „Dėl Panevėžio miesto savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo ataskaitos rengimo ir teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir Savivaldybės tarybos 2015 m. kovo 26 d. sprendimo Nr. 1-82 su vėlesniu pakeitimu pripažinimo netekusiu galios“ pakeitimo (A. Meškauskienė).

5. Dėl pritarimo projekto „Panevėžio grupinių gyvenimo namų asmenims su intelekto ir (ar) psichikos negalia įkūrimas“ įgyvendinimo plano teikimui Europos Sąjungos fondų investicijoms gauti, projekto dalinio finansavimo ir įgyvendinimo (L. Bareikienė, R. Urbonavičienė).

6. Dėl pritarimo projekto „Apsaugoto būsto įrengimas Panevėžyje“ įgyvendinimo plano teikimui Europos Sąjungos fondų investicijoms gauti, projekto dalinio finansavimo ir įgyvendinimo (L. Bareikienė, R. Urbonavičienė).

7. Dėl nepritarimo prisijungimui prie Europos Sąjungos iniciatyvos „Kuriame Europą su vietos savivalda“ (V. Staugaitis).

8. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės administracijos 2023 metų ataskaitų rinkinio patvirtinimo (T. Jukna).

9. Dėl pritarimo Panevėžio miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2023 metų metinių ataskaitų rinkiniui (L. Skeirytė).

10. Dėl pritarimo Panevėžio miesto savivaldybės jaunimo reikalų tarybos 2023 metų veiklos ataskaitai (S. Niedvarė).

11. Dėl Jaunuolių dienos centro 2023 metų ataskaitų rinkinio patvirtinimo (R. Urbonavičienė).

12. Dėl Panevėžio socialinių paslaugų centro 2023 metų ataskaitų rinkinio patvirtinimo (R. Urbonavičienė).

13. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės šeimos tarybos nuostatų patvirtinimo (R. Urbonavičienė, D. Simonaitienė).

14. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro 2023 metų ataskaitų rinkinio patvirtinimo (M. Burba, I. Konkovė).

15. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių vykdymo 2023 metų ataskaitos patvirtinimo (M. Burba, I. Konkovė).

16. Dėl kultūros ir meno įstaigų 2023 metų metinių ataskaitų rinkinių patvirtinimo (A. Čeponienė, I. Rabačiauskaitė).

17. Dėl Savivaldybės tarybos 2018 m. gegužės 31 d. sprendimo Nr. 1-183 „Dėl Savivaldybės biudžetinių kultūros ir meno įstaigų teikiamų mokamų paslaugų ir prekių antkainio kainoraščių patvirtinimo ir Savivaldybės tarybos sprendimų pripažinimo netekusiais galios“ pakeitimo (A. Čeponienė, I. Vaičikauskaitė).

18. Dėl Stasio Eidrigevičiaus menų centro nuostatų patvirtinimo ir Savivaldybės tarybos 2018 m. rugsėjo 27 d. sprendimo Nr. 1-288 3 punkto pripažinimo netekusiu galios (A. Čeponienė, I. Vaičikauskaitė).

19. Dėl Panevėžio sporto centro 2023 metų ataskaitų rinkinio patvirtinimo (Ž. Užtupaitė, A. Savickas).

20. Dėl leidimo vykdyti viešąjį pirkimą „Futbolo aikštės remonto darbai, Smėlynės g. 2B, Panevėžys“ ir Administracijos direktoriui pasirašyti sutartį (Ž. Užtupaitė, D. Linkonas).

21. Dėl leidimo vykdyti viešąjį pirkimą „Panevėžio miesto Žvaigždžių gatvės dalies (nuo Kniaudiškių g. iki J. Zikaro g.) kapitalinio remonto projektas“ ir Administracijos direktoriui pasirašyti sutartį (D. Linkonas).

22. Dėl Savivaldybės tarybos 2019 m. rugpjūčio 22 d. sprendimo Nr. 1-325 „Dėl Panevėžio miesto teritorijoje esančio apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo ir Savivaldybės tarybos sprendimo 2009 m. gegužės 28 d. Nr. 1-33-4 pripažinimo netekusiu galios“ pakeitimo (D. Linkonas, N. Budreika).

23. Dėl viešosios įstaigos „Panevėžio keleivinis transportas“ 2023 metų ataskaitų rinkinio patvirtinimo (D. Vadluga, I. Urbonavičienė).

24. Dėl ilgalaikio materialiojo turto perėmimo Panevėžio miesto savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise (D. Vadluga, J. Petrauskė).

25. Dėl pritarimo bendradarbiavimo sutarčių visuomenei šviesti ir informuoti pakuočių atliekų tvarkymo klausimais Panevėžio miesto savivaldybėje sudarymui (D. Vadluga, N. Kintaitė).

26. Dėl priemonių, skirtų projektui „Tūkstantmečio mokyklos I“ įgyvendinti, perdavimo Panevėžio miesto savivaldybės biudžetinėms įstaigoms (D. Vadluga, J. Petrauskė).

27. Dėl Savivaldybės tarybos 2019 m. lapkričio 21 d. sprendimo Nr. 1-453 „Dėl Panevėžio miesto savivaldybės būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensacijos skyrimo, mokėjimo ir permokėtų kompensacijų grąžinimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir Savivaldybės tarybos 2015 m. rugsėjo 24 d. sprendimo Nr. 1-244 pripažinimo netekusiu galios“ pakeitimo (D. Vadluga, R. Rimšienė).

28. Dėl negyvenamųjų patalpų, esančių Savanorių a. 12, perdavimo Panevėžio diabeto draugijai „Viltis“ valdyti ir naudoti pagal panaudos sutartį (D. Vadluga, J. Petrauskė).

29. Dėl Savivaldybės būsto išnuomojimo (D. Vadluga, R. Rimšienė).

30. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės ikimokyklinio ugdymo mokyklų 2024–2027 metų tinklo pertvarkos bendrojo plano patvirtinimo (S. Sėrikovienė).

31. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės premijų „Metų mokytojas“ ir „Jaunasis mokytojas“ skyrimo nuostatų patvirtinimo ir Savivaldybės tarybos 2016 m. gegužės 26 d. sprendimo Nr. 1-164 pripažinimo netekusiu galios (S. Sėrikovienė, E. Vaičiūnė).

32. Dėl Žymių žmonių, istorinių datų, įvykių įamžinimo Panevėžio mieste tvarkos aprašo patvirtinimo ir Savivaldybės tarybos 2019 m. gruodžio 19 d. sprendimo Nr. 1-476 pripažinimo netekusiu galios (N. Tamonienė).

33. Dėl žemės sklypo, esančio Panevėžyje, Kranto g. 36, dalies nuomos teisės perleidimo (N. Tamonienė, G. Januševičienė).

34. Dėl valstybinės žemės nuomos 2019 m. lapkričio 27 d. sutarties Nr. 23SŽN-262-(14.23.55.) nutraukimo (N. Tamonienė, D. Maskaliovienė).

35. Dėl žemės sklypo, esančio Panevėžyje, Kranto g. 36, dalies nuomos teisės perleidimo (N. Tamonienė, D. Maskaliovienė).

36. Dėl žemės sklypo, esančio Panevėžyje, Kranto g. 36, dalies nuomos teisės perleidimo (N. Tamonienė, G. Januševičienė).

37. Dėl valstybinės žemės nuomos sutarčių nutraukimo (N. Tamonienė, D. Maskaliovienė).

38. Dėl sutikimo įrengti pandusą žemės sklype, esančiame Vasario 16-osios g. 11, Panevėžyje, išdavimo (N. Tamonienė, A. Žėkienė).

39. Dėl valstybinės žemės sklypo, esančio Panevėžyje, Darbo a. 7, dalies nuomos teisės įkeitimo (N. Tamonienė, D. Maskaliovienė).

40. Dėl valstybinės žemės sklypo, esančio Panevėžyje, S. Kerbedžio g. 23, dalies nuomos teisės įkeitimo (N. Tamonienė, G. Januševičienė).

41. Dėl valstybinės žemės sklypo, esančio Panevėžyje, Pramonės g. 3, dalies nuomos teisės įkeitimo (N. Tamonienė, G. Januševičienė).

42. Dėl valstybinės žemės sklypo, esančio Panevėžyje, Ukmergės g. 27, nuomos teisės įkeitimo (N. Tamonienė, D. Maskaliovienė).

43. Dėl Savivaldybės tarybos 2015 m. spalio 22 d. sprendimo Nr. 1-292 „Dėl žemės sklypų (Pušaloto g. 108 ir Pušaloto g. 108B, Panevėžys) detaliojo plano patvirtinimo ir pagrindinės žemės naudojimo paskirties, būdo nustatymo“ pakeitimo (S. Glinskis, I. Skiotienė).


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Veiklą pradėjo Panevėžio rajono savivaldybės asmens su negalia taryba

confident-noyce

Prokurorai siekia priteisti valstybei keturių savivaldybių politikų nepagrįstas išlaidas

confident-noyce

Sudarius taikos sutartį, buvęs Kretingos tarybos narys grąžins per 11 tūkst. eurų

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau