19.2 C
Panevėžys
Trečiadienis, 29 birželio, 2022

STEBĖKITE GYVAI: Panevėžio miesto tarybos posėdis

AutoriusJPFotoRIMVYDAS ANČEREVIČIUS

Panevėžio miesto savivaldybės III a. salėje vyksta Tarybos posėdis. Darbotvarkėje numatyta svarstyti 29 klausimus.

Tiesiogiai Panevėžio miesto Tarybos posėdį galite stebėti čia.

1. Dėl Savivaldybės tarybos 2022 m. vasario 17 d. sprendimo Nr. 1-26 „Dėl Panevėžio miesto savivaldybės 2022 metų biudžeto patvirtinimo“ pakeitimo (G. Plungienė).

2. Dėl Savivaldybės tarybos 2022 m. vasario 17 d. sprendimo Nr. 1-25 „Dėl Panevėžio miesto savivaldybės 2022–2024 metų strateginio veiklos plano, socialinės ir ekonominės plėtros programų patvirtinimo“ pakeitimo (A. Meškauskienė, D. Bajorūnė).

3. Dėl Savivaldybės tarybos 2022 m. sausio 19 d. sprendimo Nr. 1-1 „Dėl biudžetinės įstaigos Panevėžio apskaitos centro įsteigimo ir nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo (A. Meškauskienė).

4. Dėl paveldimo turto mokesčio lengvatos suteikimo (A. Meškauskienė, G. Paškauskienė).

5. Dėl Savivaldybės tarybos 2021 m. kovo 18 d. sprendimo Nr. 1-73 „Dėl pritarimo projekto „Pripučiamo futbolo maniežo įrengimas Beržų g. 37, Panevėžyje“ įgyvendinimui ir projekto dalinio finansavimo“ pakeitimo (L. Bareikienė, J. Jasiukaitis, G. Kliučininkienė).

6. Dėl Savivaldybės tarybos 2021 m. vasario 18 d. sprendimo Nr. 1-37 „Dėl pritarimo projekto „Vienijantis kūrybiškumo centras – Pragiedrulių sodyba“ teikimui 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų investicijoms gauti, projekto dalinio finansavimo ir partnerystės sutarčių sudarymo“ pakeitimo (S. Glinskis, S. Biveinienė).

7. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2016 m. lapkričio 24 d. sprendimo Nr. 1-398 „Dėl vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas viešosiose vietose išdavimą nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo (J. Leipus, K. Buinauskienė).

8. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės sporto tarybos sudėties patvirtinimo (J. Jasiukaitis, Ž. Užtupaitė).

9. Dėl lėšų, skirtų išlaidoms, susijusioms su mokytojų, dirbančių pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo programas, personalo optimizavimu ir atnaujinimu, apmokėti, paskirstymo Panevėžio miesto savivaldybės mokykloms tvarkos aprašo patvirtinimo (D. Šipelis, A. Gabrėnienė).

10. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi 2022–2024 metų veiksmų plano patvirtinimo ir jo įgyvendinimo koordinatoriaus paskyrimo (D. Šipelis, V. Bartašienė).

11. Dėl didžiausio leistino darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis savivaldybės bendrojo, ikimokyklinio ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklose, formalųjį švietimą papildančio ugdymo mokyklose ir švietimo pagalbos įstaigose, pareigybių skaičiaus sąrašo patvirtinimo ir Savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 23 d. sprendimo Nr. 1-376 pripažinimo netekusiu galios (D. Šipelis, S. Vizbarienė).

12. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės neformaliojo švietimo įstaigų, vykdančių formalųjį švietimą papildančio ugdymo, neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo programas, klasių (grupių) skaičiaus 2022–2023 mokslo metams nustatymo (D. Šipelis, V. Bartašienė).

13. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų vykdymo mokinių atostogų metu tvarkos aprašo patvirtinimo (D. Šipelis, V. Bartašienė).

14. Dėl leidimo kino centrui „Garsas“ išsinuomoti lengvąjį automobilį (A. Čeponienė, I. Vaičikauskaitė).

15. Dėl kino centro „Garsas“ nuostatų patvirtinimo ir Savivaldybės tarybos 2017 m. spalio 19 d. sprendimo Nr. 1-330 pripažinimo netekusiu galios (A. Čeponienė, D. Čepukienė).

16. Dėl Savivaldybės tarybos 2019 m. lapkričio 22 d. sprendimo Nr. 1-434 „Dėl Savivaldybės tarybos nario ir visuomenės atstovo paskyrimo į VŠĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės stebėtojų tarybą“ pakeitimo (M. Burba, K. Prankienė).

17. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2017 m. kovo 30 d. sprendimo Nr. 1-94 „Dėl Panevėžio miesto savivaldybės neveiksnių asmenų būklės peržiūrėjimo komisijos sudarymo ir jos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo (M. Burba, D. Lauruškienė).

18. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės socialinių paslaugų įstaigų darbo laiko suderinimo (R. Urbonavičienė).

19. Dėl Savivaldybės tarybos 2013 m. kovo 28 d. sprendimo Nr. 1-78 „Dėl jaunuolių dienos centro ir socialinių paslaugų centro darbo laiko suderinimo“ pripažinimo netekusiu galios (R. Urbonavičienė).

20. Dėl Savivaldybės būsto pardavimo (D. Vadluga, R. Čiurlienė).

21. Dėl Savivaldybės būsto pardavimo (D. Vadluga, R. Čiurlienė).

22. Dėl turto perdavimo Panevėžio Beržų progimnazijai (D. Vadluga, J. Petrauskė).

23. Dėl turto perėmimo Panevėžio miesto savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise Panevėžio sporto centrui (D. Vadluga, J. Petrauskė).

24. Dėl ilgalaikio materialiojo turto perdavimo Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinei mokyklai (D. Vadluga, J. Petrauskė).

25. Dėl turto perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo pagal patikėjimo sutartį viešajai įstaigai Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijai (D. Vadluga, J. Petrauskė).

26. Dėl turto (metodinių leidinių) perėmimo Panevėžio miesto savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise (D. Vadluga, J. Petrauskė).

27. Dėl turto perdavimo Panevėžio „Vilties“ progimnazijai (D. Vadluga, J. Petrauskė).

28. Dėl turto perdavimo Panevėžio „Vyturio“ progimnazijai (D. Vadluga, J. Petrauskė).

29. Dėl valstybinės žemės sklypų, perduodamų neatlygintinai naudotis Panevėžio miesto savivaldybei, ir įgaliojimo Savivaldybės administracijai suteikimo (S. Glinskis, V. Baublienė).


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

E. Dragūnui išvykus į užsienį, neįvyko posėdis jo byloje dėl pareigūnų sužalojimo

confident-noyce

Opozicija grįžo dirbti į Seimo salę – tikisi daugiau geranoriškumo iš valdančiųjų

confident-noyce

Opozicijos projektus įtraukus į posėdžio darbotvarkę, jų laukiama grįžtant į Seimo salę

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau