9.4 C
Panevėžys
Sekmadienis, 22 gegužės, 2022

Panevėžio miesto tarybos posėdis

AutoriusJPFotoRIMVYDAS ANČEREVIČIUS

Šiandien, sausio 19 d., 9 val. vyks nuotolinis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos posėdis. 

Darbotvarkėje numatyta svarstyti 24 klausimus:

1. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės 2022 metų biudžeto projekto pristatymo (T. Jukna).

2. Dėl biudžetinės įstaigos Panevėžio apskaitos centro įsteigimo ir nuostatų patvirtinimo (A. Meškauskienė).

3. Dėl Savivaldybės tarybos 2019 m. rugsėjo 26 d. sprendimo Nr. 1-341 „Dėl Panevėžio miesto savivaldybės švietimo tarybos sudėties patvirtinimo“ pakeitimo (L. Masiliūnienė).

4. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės sporto tarybos veiklos nuostatų patvirtinimo (R. Narkūnas).

5. Dėl nekilnojamojo turto mokesčio lengvatos juridiniams asmenims, 2021 metais rėmusiems sporto, kultūros ir mokslo veiklas Panevėžio miesto savivaldybėje, taikymo (J. Leipus, D. Pilkauskienė).

6. Dėl Panevėžio miesto savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos sudarymo (G. Voveriūnaitė-Kaminskienė).

7. Dėl leidimo vykdyti viešąjį pirkimą Panevėžio miesto savivaldybės švietimo įstaigų signalizacijų priežiūros ir draudimo paslaugoms įsigyti ir Administracijos direktoriui pasirašyti sutartį (D. Šipelis, S. Vizbarienė).

8. Dėl leidimo Administracijos direktoriui pasirašyti neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir naudojimo sutartis (D. Šipelis, S. Vizbarienė).

9. Dėl Panevėžio muzikos mokyklos nuostatų patvirtinimo ir Savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 21 d. sprendimo Nr. 1-42 „Dėl Panevėžio muzikos mokyklos nuostatų patvirtinimo ir Savivaldybės tarybos 2013 m. rugpjūčio 29 d. sprendimo Nr. 1-260 pripažinimo netekusiu galios“ pripažinimo netekusiu galios (D. Šipelis, K. Linkonaitė).

10. Dėl įgaliojimo vertinti socialinių paslaugų įstaigų vadovų praktinę veiklą suteikimo (R. Urbonavičienė).

11. Dėl Savivaldybės tarybos sprendimų pripažinimo netekusiais galios (R. Urbonavičienė).

12. Dėl trišalės laikinosios keleivinio kelių transporto vietiniais (miesto) reguliaraus susisiekimo maršrutais viešųjų paslaugų teikimo ir nuostolių kompensavimo sutarties pratęsimo, naujos sutarties patvirtinimo ir įgaliojimų Administracijos direktoriui suteikimo (D. Vadluga, I. Urbonavičienė).

13. Dėl leidimo vykdyti viešuosius pirkimus ir Administracijos direktoriui pasirašyti sutartis (D. Vadluga).

14. Dėl įgaliojimų suteikimo (D. Vadluga, A. Šatas).

15. Dėl Savivaldybės tarybos 2019 m. rugpjūčio 22 d. sprendimo Nr. 1-311 „Dėl Savivaldybės būsto išnuomojimo“ pakeitimo (D. Vadluga, R. Rimšienė).

16. Dėl nekilnojamojo turto – kelio (unikalus Nr. 4400-4093-4565) – perėmimo Panevėžio miesto savivaldybės nuosavybėn (D. Vadluga, A. Dragūnas).

17. Dėl sutikimo įsirengti oro kondicionierių (D. Vadluga, A. Dragūnas).

18. Dėl Savivaldybės tarybos 2014 m. lapkričio 27 d. sprendimo Nr. 1-339 „Dėl viešame aukcione parduodamo Panevėžio miesto savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašo patvirtinimo“ pakeitimo (D. Vadluga, J. Petrauskė).

19. Dėl ilgalaikio materialiojo ir trumpalaikio turto perėmimo Panevėžio miesto savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo Panevėžio Elenos Mezginaitės viešajai bibliotekai (D. Vadluga, J. Petrauskė).

20. Dėl ilgalaikio materialiojo ir trumpalaikio turto perdavimo Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinei mokyklai (D. Vadluga, J. Petrauskė).

21. Dėl turto perdavimo švietimo įstaigoms (D. Vadluga, J. Petrauskė).

22. Dėl turto perdavimo Panevėžio socialinių paslaugų centrui (D. Vadluga, J. Petrauskė).

23. Dėl negyvenamųjų patalpų, esančių Taikos al. 11, perdavimo labdaros ir paramos fondui „Gėrio trupinėlis“ valdyti ir naudoti pagal panaudos sutartį (D. Vadluga, J. Petrauskė).

24. Dėl ilgalaikio nematerialiojo turto nurašymo (D. Vadluga, J. Petrauskė).


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Po dviejų metų pertraukos Panevėžio politikai posėdžiavo savivaldybėje: sako, jog išsiilgo kolegų

confident-noyce

Panevėžietės politikės pagerbė Ukrainą – pasipuošė vyšivankomis

confident-noyce

STEBĖKITE GYVAI: Panevėžio miesto tarybos posėdis

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau