Panevėžys
Antradienis, 15 birželio, 2021

Sostinėje problemų neturėjęs „Žalgiris“ – per žingsnį nuo titulo

Autoriuslkl.ltFotobns

„Betsafe-LKL“ finalo serijoje dar kartą užtikrintai triumfavusį Kauno „Žalgirį“ nuo 11-ojo iš eilės čempionų titulo skiria tik viena pergalė.

Martino Schillerio auklėtiniai svečiuose Vilniaus „Rytą“ įveikė 92:70 (25:16, 21:23, 21:15, 25:16) ir serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0.

Trečiasis ir galimai paskutinis serijos mačas Kaune bus žaidžiamas pirmadienį, 18.30 val.

Giedriaus Žibėno kariauna „Žalgiriui“ priešinosi pusę kėlinio. Sužaidus pusę pirmojo ketvirčio „Rytas“ pirmavo 13:10, bet žalgiriečiai spurtavo 13:0 ir išsiveržė į priekį 23:13.

Antrojo kėlinio pabaigoje vilniečiai kiek priartėjo (39:46), tačiau po pertraukos „Žalgiris“ greitai atstatė dviženklę persvarą (53:39), o per likusį laiką intriga nebesugrįžo.

Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai apsukų nesumažino – spurtavo 14:2 bei pradėjo varžovų talžymą 81:58. Šeimininkai didesnio sutriuškinimo išvengė tik paskutinėmis minutėmis.