Sostinėje – Panevėžio rajono jaunojo akordeonisto sėkmė

Sostinėje – Panevėžio rajono jaunojo akordeonisto sėkmė

JP / Organizatorių nuotr.

A. Gužauskas.

Panevėžio rajono muzikos mokyklos Naujamiesčio skyriaus trečios klasės mokinys Arminas Gužauskas dalyvavo II respublikiniame muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės mokinių konkurse „Greiti pirštai“, vykusiame Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“.

Konkurse kviečiami dalyvauti Lietuvos muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės 8–18 metų mokiniai solistai. Jie turėjo atmintinai atlikti po vieną pasirinktą etiudą arba technišką pjesę.

A. Gužauskas grojo Eduardo Balčyčio „Laikrodėlio polką“ ir užėmė trečią vietą. Mokinį moko mokytoja metodininkė Janina Mikalkevičienė.

BIC

Respublikinio muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės mokinių konkurso „Greiti pirštai“ tikslas – skatinti muzikos ir meno mokyklų bendradarbiavimą, dalytis kūrybine, profesine patirtimi, sudaryti palankias sąlygas mokiniams muzikuoti, ugdyti sceninę patirtį, plėsti grojimo techninių galimybių ribas, kelti muzikos atlikimo meninį lygį, lavinti kūrybinę saviraišką, kūrybiškumą, muzikinius gebėjimus.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.