„SOS vaikai“ agentūros jubiliejus – gerumo, atjautos ir vilties vakaras

„SOS vaikai“ agentūros jubiliejus – gerumo, atjautos ir vilties vakaras

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino BALČIŪNO nuotr.

Ketvirtį amžiaus sukaktį mininčiai agentūrai jau trejus metus vadovauja M. Zabulionienės dukra I. Zabulionytė.

Prieš trejus metus Anapilin iškeliavusios gydytojos Marijos Zabulionienės iniciatyva Panevėžyje prieš dvidešimt penkerius metus, 1992-aisiais, gana sunkiu šaliai laiku įkurta agentūra skirta skurdžiose šeimose augantiems vaikams padėti.

Tačiau socialinė įstaiga greitai tapo visų neturtingų šeimų globėja.

BIC

Ketvirtį amžiaus sukaktį mininčiai agentūrai jau trejus metus vadovauja M. Zabulionienės dukra Irma Zabulionytė.

Teikia visapusišką paramą

Panevėžio agentūra „SOS vaikai“ jau 25 metus teikia visokeriopą paramą šeimoms – nuo vaikų užimtumo ir maitinimo savo Vaikų dienos centre iki teisinės ir psichologinės pagalbos teikimo nukentėjusiems asmenims visoje Panevėžio apskrityje, nuo Paramos šeimai tarnybos, dalinančios maisto produktus, rūbus, avalynę vargingai gyvenantiems žmonėms, iki nukentėjusių moterų apgyvendinimo Moterų krizių centre – yra ne tik pasiaukojančių Šeimos namų darbuotojų ir savanorių nuopelnas. Visus tuos metus Šeimos namų veiklą rėmė ir teberemia verslo įmonės ir juose dirbantys geros valios žmonės.

Liejosi nuoširdus sveikinimai

„SOS vaikai“ agentūros 25-mečio renginyje agentūros kolektyvas sulaukė ne tik gražių sveikinimų, bet ir prasmingų palinkėjimų ir toliau būti įstaiga, teikiančią užuovėją gyvenimo nuskriaustiesiems.

Agentūrą sveikino Seimo nariai – Povilas Urbšys ir Bronislovas Matelis, Panevėžio miesto savivaldybės vadovai, viešnia iš Švedijos Eva Brit Aberg, Šeimynos namų mama Gražina Grigaliūnienė bei buvusios Moterų krizių centro gyventojos.

Visą vakarą liejosi nuoširdus žodžiai, linkėjimai skirti „SOS vaikai“ agentūros darbuotojams, minimi jų padaryti darbai. Tai buvo vakaras skirtas gerumui, vilčiai, atjautai, savanorystei.

Šventinis koncertas

Agentūros 25-metyje koncertavo Miežiškių kultūros centro vokalinis ansamblis „Raskila“ (vadovė Lina Kairytė), šokių studija „Fiva“ (vadovė Ugnė Audėjeva), tautinių šokių ansamblis „Grandinėlė“ (vadovė Zita Rimkuvienė), o vakarą vainikavo dainininkų Virgilijaus Valuntonio ir Irenos Ulvydaitės-Snabaitienės  šventinis koncertas.

„SOS vaikų“ agentūros Panevėžio skyrius mieste veikia nuo 1992 metų. Per 25 metus suteikė kompleksinių paslaugų daugiau kaip 200 nukentėjusių nuo smurto žmonių. Labdaros valgykloje 5 kartus per savaitę maitinta 70 asmenų. Moterų krizių centre laikinai apgyvendinta per 70 moterų arba moterų su vaikais. Vaikų dienos centrą lanko per 25 vaikai iš socialinės atskirties šeimų. Teikia paramą drabužiais, maistu.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.