Šokio sūkuryje – šimtai gimnazistų

Šokio sūkuryje – šimtai gimnazistų

JP / Organizatorių nuotr.

16402865_10155083144874379_132139112839690852_oPraėjusią savaitę įvyko vienas iš įspūdingiausių Juozo Balčikonio gimnazijos renginių – šokių vakaras „Sidabrinė naktis“. Tai šventė, į kurią susirenka visa gimnazijos bendruomenė. Trečiokai ir ketvirtokai parodė, ko išmoko per šokių pamokas, jų palaikyti, kaip įprasta, susirinko mokytojai, tėveliai, draugai, į šį vakarą visada mielai grįžta buvę abiturientai.

Pirmoji „Sidabrinė naktis“ įvyko prieš keturiolika metų, tada besimokančiųjų šokti nebuvo daug ir visi jie tilpo gimnazijos aktų salėje. Tačiau choreografijos mokytoja ekspertė Kristina Nainienė į šokio sūkurį kasmet įsukdavo vis daugiau gimnazistų.

Jiems ankšta tapo ne tik aktų salė, bet ir Bendruomenių rūmų diskotekų salė. Džiugu, kad miesto savivaldybė sudarė galimybes gimnazistams šokti „Cido“ arenoje. Šiemet jau ketvirtąjį kartą čia šoko daugiau nei du su puse šimto gimnazistų. Jie parodė, kaip išmoko net dešimt pramoginių buitinių šokių. Šokėjams talkino gimnazijos lengvosios muzikos orkestras (vadovas Kęstutis Plančiūnas) ir choras (vadovės Jelena Grobova ir Vilanda Lapėnienė).

BIC

16299756_10155083159684379_8012125840780257139_o

Kasmet į renginį atvažiuoja svečių. Šįmet visus žavėjo Baltarusijos Soligorsko miesto šokių ansamblis „Suzorjė“.

Renginio pabaigoje buvo išrinktos geriausiai, elegantiškiausiai šokusios poros, karūnuoti šokių vakaro karalius ir karalienė. Tačiau pagyrų buvo verti visi. „Šokis rodo ne tik kūno, bet ir dvasios eleganciją“, – sveikindamas visus šokėjus sakė gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas.

Geriausios „Sidabrinės nakties“ poros:

Šokių vakaro Karaliumi ir Karaliene paskelbti Vygaila Šulskis ir Fausta Bukučinskaitė

Lėtas valsas – Simonas Seikauskas ir Austina Kudrickaitė

Svingas – Simonas Petrauskas ir Karolina Skudaitė

Salsa – Dovydas Švėgžda ir Viltė Kriaučiūnaitė

Džaivas – Mantas Anilionis ir Alina Lukminaitė

Rumba – Mikas Kuncė ir Gabrielė Šidlauskaitė

Čia-čia-čia – Vainotas Jakštas ir Deimantė Vilkelytė

Fokstrotas – Ignas Jakubaitis ir Ieva Šešetaitė

Kvikstepas – Lukas Ragauskas ir Inga Barauskaitė

Vienos valsas – Rugilė Dobradziejutė ir Andrius Kubilius

Tango – Pulius Jakaitis ir Urtė Povilauskaitė.

16403156_10155083153259379_6935079325858256135_o

Paguodos prizai atiteko Justinui Krekenui ir Ievai Kanopaitei, Ignui Šimoniui ir Jogilei Juškevičiūtei, Geraldui Dalindai ir Ugnei Tamašiūnaitei, Augustui Jurevičiui ir Emilijai Striogaitei, Mantui Marcinkevičiui ir Akvilei Mažuikaitei, Arnui Žemaičiui ir Justinai Kriovaitei, Pauliui Krampalcui ir Inetai Adomonytei, Modestui Ramanauskui ir Rasai Žilinskaitei, Mantui Grigoniui ir Ievai Katuškevičiūtei.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.