Šokėjos išvedė iš proto M. Mikutavičių – lakstė po sceną, vartėsi lovoje...

Šokėjos išvedė iš proto M. Mikutavičių – lakstė po sceną, vartėsi lovoje ir mėtė plunksnas

JP / TV3 nuotr.

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai galės stebėti penktąją „Lietuvos talentų“ laidą. Reitingų viršūnėse karaliaujantis projektas toliau stebins talentingųjų pasirodymais. Vieniems iš jų šou scena – naujiena, o kitiems – jau spėta išbandyti.

„Diamonds show“ – merginos, kurių pamiršti neįmanoma. Tą patvirtins ir teisėjai, apipylę merginas komplimentais. Meninės gimnastikos atstovės ne tik labai lanksčios, bet ir užsispyrusios, savo pasirodymą apgalvojusios iki mažiausių detalių. Pasirodyti nepriekaištingai ir sužavėti teisėjus – štai ko nori merginos.

Grupėje „Diamonds show“ – kaunietės Jogailė, Vaida, Irma ir Vesta. Praėjusį sezoną merginos papirko šou teisėjus scenoje virtusios gyvatėmis. „Kai pamatėme, kad vyks „Lietuvos talentai“, nebuvo net diskusijos – dalyvausime mes ar ne. Tai buvo tiek savaime suprantama. Ne tai kad ar pildysime anketą, bet kada užpildysime anketą“, – pasakoja viena iš grupės narių.

BIC

Praėjusiame sezone joms griaudėjo ovacijos, žiūrovai kilo iš vietų ir plojo, teisėjai žėrė liaupses. Na, o vyrai, ko gero, merginoms-gyvatėms visada sakys „taip“. „Mūsų tikslas ne toks. Vyrai, komisija – viskas yra gerai. Neskirstome vyrai ar moterys. Praėjusiais metais mūsų numeris vienas buvo Dalia Ibelhaubtaitė. Jos komentarai galutinai nuvedė mus iki to, ką parodėme finale. Atsirado galvojimas, kad reikia teatro, temos, žaidimo“, – pasakoja šokėjos.

„Lietuvos talentų“ finale merginos pasirodė taip gerai, kad sunku nuspėti, ko galima tikėtis šį kartą. Šokėjos nori parodyti, kad scenoje jos gali būti įvairios ir kitokios nei kad buvo praėjusiais metais. Labiausiai merginomis tiki jų vadovė, kuri palaiko mergina stebėdama pasirodymą iš užkulisių. „Aš jomis tikiu 100 procentų“, – sako ji.

Baltais plėvesuojančiais sijonais apsirengusios „Diamonds show“ surengė pasirodymą, kurio nepamirš visi teisėjai. Šokėjos, įsitaisiusios didelėje lovoje, privertė nustebti visus. Pasirodymą vainikavo iš pagalvių pabirusios plunksnos.

„Panos, jūs karštos, geros, švelnios ir tuo pačiu ugningos. Tai yra fantastika, ištaškėte viską. Tobula“, – apie merginų pasirodymą kalbėjo Ineta Stasiulytė.

„Visi matė – tai yra būtent tai, ko ieško „Lietuvos  talentai“. Be jokios abejonės jūs turite talentą. Jūs esate puikus įkvėpimas vaikams visoje Lietuvoje, kai tėvai sakys nešokinėti ant lovos. Jie parodys, kad gali išmokti va taip. Jūs visiškai tobulos“, – komplimentų negailėjo Justinas Jankevičius.

„Aš taip pat apžavėtas. Pirmiausia dėl originalumo, labai įdomu. Antrą vertus, pavojinga. Tokioje mažoje teritorijoje viena kitos nenužudėte. Ir tos plunksnos… Taip netikėtai. Labai gražu, labai elegantiška, labai švaru, labai melodinga, labai plastiška. Labai geras pasirodymas“, – merginas gyrė Marijus Mikutavičius. Apimtas pakilių emocijų ir džiaugsmo dėl tokio puikaus pasirodymo, teisėjas pakilo nuo kėdės, išbėgo į sceną ir pradėjo vartytis lovoje. „Taip“, – šaukė Marijus merginoms ir mėtė į orą plunksnas.

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. Per TV3 televiziją.

Labirintų parkas

Modelis

AIK

Mano namukas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.