4 C
Panevėžys
Trečiadienis, 14 balandžio, 2021

Sodininkų bendrijos kviečiamos teikti prašymus finansinei paramai gauti

AutoriusJPFotoDELFI

Panevėžio rajono savivaldybės administracija skelbia kvietimą rajono sodininkų bendrijoms teikti prašymus finansinei paramai gauti pagal Panevėžio rajono savivaldybės specialiąją sodininkų bendrijų rėmimo programą, patvirtintą Panevėžio rajono savivaldybės Tarybos 2019 m. balandžio 4 d. sprendimu Nr. T-81. Paramai skirta 15 tūkst. eurų.

Panevėžio rajono sodininkų bendrijoms lėšos gali būti skiriamos šioms veikloms:

naujų bendrojo naudojimo objektų (kelių, gatvių, vandens tiekimo, nuotekų šalinimo, elektros apšvietimo tinklų, komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelių ir kitų) projektavimo ir statybos bei esamų objektų remonto ir priežiūros išlaidoms iš dalies kompensuoti;

bendrojo naudojimo objektų inventorizacijos ir teisinės registracijos išlaidoms iš dalies kompensuoti;

kitoms išlaidoms, susijusioms su bendrojo naudojimo objektų statyba, remontu ir priežiūra, iš dalies kompensuoti.

Prašymus pateikusioms bendrijoms parama skiriama proporcingai jų patirtų išlaidų dydžiui, bet ne mažiau kaip 100 eurų ir ne daugiau kaip 50 proc. visų patirtų išlaidų.

Bendrijoms už darbus ar paslaugas kompensuojamos tik jų apmokėtos išlaidos. Apmokėjimas turi būti atliktas ne anksčiau kaip per 12 mėnesių iki savivaldybės paskelbtos paraiškų paramai gauti pateikimo dienos.

Dėl COVID-19 situacijos šalyje prašymai bus priimami elektroniniu paštu. Popierinius prašymo ir pridedamų dokumentų originalus reikės pristatyti tik vykstant pasirašyti finansinės paramos sutarties.

Prašymų priėmimo terminas, kaip ir praėjusiais metais, – nuo 2021 m. kovo 2 dienos iki 2021 m. balandžio 30 d. 15 val. Prašymus su pridedamais dokumentais siųsti el. pašto adresais: [email protected] ir [email protected] Pasibaigus prašymų priėmimo terminui jie nebus priimami.

Visos teikiamų dokumentų kopijos turi būti patvirtintos sodininkų bendrijos pirmininko ar jo įgalioto asmens parašu.

Daugiau informacijos teirautis el. paštu [email protected] arba darbo dienomis nuo 8 val. iki 17 val. telefonu 8 698 57 859.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kauno parama M.A.M.A. apdovanojimams gali būti laikoma neteisėta valstybes pagalba

confident-noyce

Panevėžio rajono metų kultūros darbuotojas V. Vapsva: „Muzika gali išgelbėti pasaulį“

confident-noyce

Pirmadienį dėl techninių darbų laikinai neveiks dalis emocinės paramos linijų

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau