Sodelių kaimo bendruomenė – Respublikinio konkurso nugalėtoja

Sodelių kaimo bendruomenė – Respublikinio konkurso nugalėtoja

Vaida SARAPIENĖ / Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos nuotr.

Ežerėlyje, Kauno rajone, vyko projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ baigiamasis renginys – konkurse dalyvavusių ir prizines vietas užėmusių bendruomenių apdovanojimas ir jų vadovų pagerbimas.

Konkursą organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Devintus metus skaičiuojančio konkurso pagrindinis tikslas – šviesti bendruomenių narius saugaus eismo klausimais siekiant mažinti nukentėjusiųjų keliuose skaičių.

BIC

Buvo siekiama skatinti bendruomeniečius saugiai elgtis kelyje, viešinti informaciją apie bendruomenėse vykdomą saugaus eismo veiklą, išaiškinti aktyviausias, saugaus eismo srityje kūrybingiausias bendruomenes.

Į kvietimą dalyvauti konkurse atsiliepė bei saugaus eismo projektus pateikė 66 įvairios visuomeninės organizacijos (112 bendruomenių). Bendruomenės, įgyvendindamos saugaus eismo projektus, 2018 metais surengė 494 įvairius renginius.

Tarp prizininkų šiemet yra ir Panevėžio rajono Sodelių kaimo bendruomenė.  Pavienių bendruomenių 3 – oje grupėje dalyvavusi Sodelių kaimo bendruomenė šalies konkurse užėmė 1 vietą ir dalyvaudama šiame projekte šeštus metus iš eilės, šeštą kartą atsidūrė tarp prizininkų.

Ir ankstesniais metais, ir šį kartą Lietuvos bendruomenių atstovai ragina tęsti pradėtą saugaus eismo darbą, kuris padeda keisti žmonių sąmonę, ugdo jų pilietiškumą, skatina prisidėti prie prasmingų renginių gyvenamosiose vietovėse.

Numatyta šį konkursą tęsti ir šiais metais.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.