Socdemų rinkimų sąraše – ambicingi ir jauni panevėžiečiai

Socdemų rinkimų sąraše – ambicingi ir jauni panevėžiečiai

Raimonda MIKUČIONYTĖ / BNS, LDSF, Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

S. Krupeckaitė, J. Jasiukaitis ir M. Petrauskaitė.

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) šią savaitę patvirtino kandidatus vienmandatėse apygardose spalį vyksiantiems Seimo rinkimams. Panevėžio kandidatų kol kas šiame sąraše nėra. Tačiau naujienų portalo JP žiniomis, į kovą dėl Seimo nario mandato kyla trys Panevėžyje ir rajone gerai žinomi socdemai.

Aukštaitijos rinkimų apygardoje spalio 11 dieną vyksiančiuose Seimo rinkimuose greičiausiai kandidatuos Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narė Modesta Petrauskaitė, Nevėžio apygardoje – net 23 svarbiausius trofėjus per savo sportinę karjerą laimėjusi treko dviratininkė Simona Krupeckaitė, Vakarinėje – Panevėžio miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis.

BIC

Sąrašas stipriai atsinaujinęs

„Vienmandatininkų sąrašas yra stipriai atsinaujinęs, bet žinantis šalies viešojo administravimo, valdymo principus, tai yra turintys patirties ir žinių žmonės, išbandyti valdžia. Daug yra naujų regioninių lyderių, kurie per savivaldą jau praėję, kurie supranta, kaip veikia įstatymai, kaip juos reikia taikyti“, – apie atsinaujinusį sąrašą kalbėjo LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas.

G. Paluckas.

Sulaukė kvietimo

Į politiką žengiantis 36-erių metų Panevėžio miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas J. Jasiukaitis, nors dar oficialiai nėra patvirtintas kandidatu, tačiau neneigia, jog partijos pirmininkas pasiūlė kandidatuoti į Seimą Vakarinėje rinkimų apygardoje.

„Taip, gavau partijos vadovybės kvietimą dalyvauti rinkimuose. Atsakymą jau daviau. Manau tikrai būsiu stiprus konkurentas“, – kalbėjo J. Jasiukaitis.

J. Jasiukaitis.

Politikoje ne naujokas

Ambicingas J. Jasiukaitis politikoje turi nemažą patirtį. Dvi kadencijas jis buvo Pakruojo rajono tarybos narys, dirbo Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju.

„Šiuo metu dirbu Panevėžyje ir Panevėžiui. Geriausiai išmanau sporto problematiką mieste. 4 metus dirbu Sporto skyriuje ir galiu pasidžiaugti, kad pasiekėme tikrai daug: renovuotos ir toliau atnaujinamos sporto bazės, nuolat didėjantis finansavimas ir randamos vis naujos galimybės pritraukti investicijas į miestą – tuo užsiimame savo darbe. Tačiau kasdien matau ir kitose srityse kylančius iššūkius ir kaip sprendžiamos problemos. Savivaldybė deda milžiniškas pastangas miesto atnaujinimui, kaip keičiasi Panevėžys matome kiekvienas. Neabejoju, kad Seimo narių pagalba padėtų pasiekti dar geresnių rezultatų“, – naujienų portalui JP sakė Sporto skyriaus vedėjas J. Jasiukaitis.

S. Krupeckaitė.

Tiki savo jėgomis

LSDP pirmininko G. Palucko skambučio ir kvietimo dalyvauti rinkimuose sulaukė ir žinoma panevėžietė dviratininkė S. Krupeckaitė.

„Socialdemokratų vertybės ir jų idėjos iš esmės man tikrai priimtinos – dirbama žmonėms, siekiant gerovės ir bandant apsaugoti silpniausiuosius. Gintautas pasidomėjo, ar apskritai verta kalbėtis šia tema, nes dažnai sportininkai labai dviprasmiškai žiūri į tokius pasiūlymus. Tiesą pasakius pradžioje išsigandau, bet partijos pirmininkas nuramino, kad visų pirma turi likti savimi, tikėti savo jėgomis ir turėti noro kažką nuveikti žmonių labui. Tada mintys susidėliojo“, – pasakojo dviratininkė.

Susitaikė su mintimi

Garsi sportininkė neslepia, kad jau susitaikė su mintimi, kad kandidatuoja į Seimą.

„Bet pagalvojus apie žodį „Seimas“ vis tiek užgula kažkokia atsakomybė. Anksčiau kažkaip vis juokais pagalvodavau, kad tame pastate vykstantys politiniai procesai – kažkas panašaus į besivaidijančių piliečių mėtymąsi supuvusiais kiaušiniais. Bet tai tik iškreiptas vaizdas“, – sako 37-erių S. Krupeckaitė.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.