7.5 C
Panevėžys
Sekmadienis, 19 rugsėjo, 2021

Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininke perrinkta D. Matukienė

D. Matukienė.

Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos posėdyje šios institucijos pirmininke perrinkta Dalia Matukienė. Per posėdį taip pat pristatyta Tarybos metinė ataskaita, kurioje apibendrinamas per ataskaitinius 2015–2016 metus nuveiktas darbas.

D. Matukienė Tarybai vadovauja nuo 2012 metų. 2008–2011 metų laikotarpiu ji buvo šios Tarybos narė. Šiuo metu D. Matukienė dirba Alytuje esančio Pietų Lietuvos verslo kooperacijos centro direktore.

D. Matukienė aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje. Ji yra Alytaus krašto verslininkų asociacijos (AKVA) prezidentė, Alytaus iniciatyvų komandos ir Verslininkų bendradarbiavimo tinklo koordinatorė, Moterų verslininkių vadybininkių draugijos narė, Alytaus miesto bendruomenės fondo tarybos narė, Žinių ekonomikos forumo ambasadorė Alytaus kraštui ir asociacijos „Matučio namai“ valdybos narė. Pagal išsilavinimą D. Matukienė – filologė ir tarptautinio verslo magistrė.

Per Tarybos posėdį taip pat pristatyta 2015–2016 metų ataskaita. Joje pažymima, kad per ataskaitinį laikotarpį vyko 11 Tarybos valdybos posėdžių, svarstyti smulkiajam ir vidutiniam verslui aktualūs klausimai, įvairioms institucijoms parašyti 64 raštai, pateikta pastabų ir pasiūlymų dėl 25 įstatymų ir Vyriausybės nutarimų projektų.

Taryba teikė pastabas ir pasiūlymus dėl Lietuvos Respublikos „Sodros“ rodiklių įstatymo projekto, Lietuvos Respublikos pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimo ir papildymo projekto, Lietuvos Respublikos valstybinio socialinio draudimo įstatymo pakeitimo įstatymo projekto, Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymo projekto ir kitų įstatymų, inicijavo Mažųjų bendrijų įstatymo pakeitimą, o jos nariai dalyvavo įvairių darbo grupių veikloje, taip pat ir kuriant Išmaniąją mokesčių administravimo sistemą.

Taryba – visuomeninė patariamoji iš 47 verslo asociacijų sudaryta institucija, sprendžianti aktualias smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) problemas. Taryba vertina verslo aplinką, teikia Vyriausybei ir už SVV plėtrą atsakingoms valstybės institucijoms pasiūlymus dėl verslo aplinkos gerinimo, galiojančių ir rengiamų teisės aktų, SVV plėtros strateginių krypčių ir kt. Prie Tarybos veiklos dalyvaudamos atviruose jos posėdžiuose gali prisidėti įvairios SVV interesams atstovaujančios organizacijos.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Vilniaus politikai pritarė P. Cvirkos paminklo nukėlimui

confident-noyce

Vilniaus politikai spręs, ar pritarti P. Cvirkos skulptūros nukėlimui

confident-noyce

D. Meiželytė teikiama į Vilniaus savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau