Smalsučiai pasitiko savo namučių jubiliejų

Smalsučiai pasitiko savo namučių jubiliejų

Dovilė BARVIČIŪTĖ ("Tėvynė") / Organizatorių nuotr.

Pačiame Dembavos pakraštyje, netoli Nevėžio upės ir pušyno, pionierių stovyklos „Saliutas“ viename namelyje 1968 m. balandžio 15 d. įsikūrė Dembavos vaikų lopšelis-darželis. Tada jį įkūrė ir rėmė Panevėžio MSV – Melioracijos įmonė. Dabar jis priklauso Panevėžio rajono savivaldybės tarybai. Šiemet Dembavos lopšelis-darželis „Smalsutis“ švenčia pusės amžiaus sukaktį.

Darželio bendruomenė ne vieną dešimtmetį keliavo su iššūkiu – saugus, atviras, smalsus darželis gamtoje, kuriame gera augti. Čia dirbantys pedagogai užtikrina vaikų ugdymosi kokybę bei sveikatos stiprinimą. Sudaro sąlygas atsiskleisti vaikų gebėjimams ir tėvų lūkesčiams. Darželis dalyvauja įvairiuose projektuose, kaip „Futboliukas“, „Aš už Lietuvą“, „Mažųjų olimpiada“ , „Olimpinė karta“ „Iš mažo daigelio išaugs sveikas medelis“ ir kt.

BIC

Šiuo metu darželyje veikia šešios grupės. Įstaigą lanko apie 90 vaikų, o juos ugdo per 30 pedagogų. Darželiui jau beveik trisdešimt metų vadovauja Daina Murauskienė.

50 ratų aplink „Smalsutį“

Darželio įkūrimo 50-ojo jubiliejaus proga visi metai pažymėti ir vis dar žymimi įvairiais renginiais vaikams, o paskutinė savaitė prieš gimtadienį darželyje siautėjo ypatinga nuotaika. Kad įstaiga atrodytų šventiškai, nuoširdžiai rūpinosi ir triūsė visi pedagogai, personalo darbuotojai, vaikai ir tėveliai.

Bendruomenė gamino šventinius atvirukus, užsiiminėjo nekasdiene veikla – smalsučiai lankėsi didžiausiame Baltijos šalyse edukaciniame pramogų centre „CurioCity“ Kaune, kartu su pramogų organizatoriais „Pasaka be galo“ leido muilo burbulus. Be to, visą šventinę savaitę mažieji smalsučiai kartu su įstaigos darbuotojais kiekvieną rytą po mankštos bėgo aplink darželį, kol pasiekė jubiliejinį skaičių.

Linkėjo ilgų sklandaus darbo metų

Po ugdytinių linksmybių įstaigos bendruomenė toliau minėjo 50-ąją sukaktį – šventė persikėlė į pokylių namus „Vasaris“. Čia jubiliatus pasitiko edukacinė programa ir mokslinis šou. Šventėje dalyvavo Panevėžio rajono vicemeras Antanas Pocius, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis, Panevėžio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Algė Verbiejienė, Seimo narys Petras Nevulis, Seimo narės Guodos Burokienės patarėja Vaida Pečeliūnaitė, visų Panevėžio rajono ikimokyklinių įtaigų vadovai, kiti svečiai ir, žinoma, visa darželio bendruomenė.

Susirinkusieji lopšelio-darželio „Smalsutis“ kolektyvui linkėjo sveikatos, ilgų sklandaus darbo metų ir toliau sėkmingai ugdyti jaunuosius dembaviečius.

Mano namukas

Dima Bilan

Modelis

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.